Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cep telefonu portalı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cep telefonu portalı

Arkadaşlar,bugün cep telefonum ile arabanın portalını (eşleştirdim)tanıştırdım.Trafik güvenliğini riske sokmadan cep telefonu ile görüşmek çok güzel bir özellik.Donanım-performans-fiyat üçlemesinde İnsignia ile hiçbir araç boy ölçüşemez,emin olun içtenlikle söylüyorum.2010 model 5.20d bmw'de ne varsa insignia-cosmoda var,hatta fazlası var.Örneğin sesli komut araması bmw'de yok.AFL özellikleri arasında bulunan 9 farklı aydınlatma proğramı da bmw 'de yok.Bizim "viraj aydınlatması" dediğimiz özellik ise hiçbir marka ve modelde mevcut değil.5.20d bmw 120.000.- tl, 1,6t cosmo dvd 800 paketli bir insignia 75.000.-tl, hangisini alırsınız?

Ynt: Cep telefonu portalı

Ben herhalde 5.20d alırdımo kadar param olsa. ihihi
    Gelen aramayı bazen cep telefonundan yanıtlamak istiyorum ama yine araçtan açılıyor acaba benim telefonda mı bir terslik var?
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Telefonunuzdaki Bluetooth sürekli olarak aktifse, aracınıza bindiğinizde otomatik olarak eşleşirler.
      Eğer araç üzerinden değilde telefondan görüşmek istiyorsanız, direksiyon kumandası üzerindeki "Aramayı yanıtla tuşuna" yani üstteki tuşa 3 saniye basılı tutarsanız aracın handsfree özelliği devre dışı kalır. Özel görüşmeniz bitttiğinde tekrar handsfree özelliği için aynı işlemi tekrarlamanız gerkmekte.

@Şaman TÜRKSOY: Kesinlikle haklısınız. Bence telefonu eşleştirmekte geç bile kalmışsınız.. İlave bir bilgi daha, birden fazla telefon tanıtabiliyorsunuz.

Orjinal yazı sahibi: Insignia
      Ben herhalde 5.20d alırdımo kadar param olsa. ihihi
      Gelen aramayı bazen cep telefonundan yanıtlamak istiyorum ama yine araçtan açılıyor acaba benim telefonda mı bir terslik var?
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Çok teşekkürler
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Usb girişi olanalar içinde mp3 çaların araçla eşleştirilmesi lazımmış

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Aux ve usb için hiçbir işleme gerek kalmıyor,kol dayamanın arka gözünde ikisi için giriş var,tak,dinlemeye başla,cd kalabalığından kurtul haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
              @Şaman TÜRKSOY: Kesinlikle haklısınız. Bence telefonu eşleştirmekte geç bile kalmışsınız.. İlave bir bilgi daha, birden fazla telefon tanıtabiliyorsunuz.
              Çok doğru,ihmalkarlık işte.Benim sesli yanıt sistemindeki kızcağız galiba İngilizce konuşuyor, hiç anlaşamıyoruz
              Acilen ona Türkçe öğretmem lazım ihihi
              Ondan sonra köle gibi kullanacağım, "çabuk Çağrı'yı ara!" dedim mi,tamam haha

Yorum

"Çabuk Çağrı'yı ara" dediğinizde arayabilecek şekilde ayar yapabilirsiniz.
                Temel komutları bilmeniz yeterli. Kitapta yazıyor.

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
                Orjinal yazı sahibi: mehmet
                Çok doğru,ihmalkarlık işte.Benim sesli yanıt sistemindeki kızcağız galiba İngilizce konuşuyor, hiç anlaşamıyoruz
                Acilen ona Türkçe öğretmem lazım ihihi
                Ondan sonra köle gibi kullanacağım, "çabuk Çağrı'yı ara!" dedim mi,tamam haha

Yorum

eski sistemler gibi önce sizin ses kaydınızı alıp sonra arayacağınız zaman sesinizi kayıtla mı karşılaştırıyor?
                  yoksa ses kaydı yapmamanıza rağmen mesela Mustafa deyince sesin içindeki harfleri kendi algılayıp rehberden Mustafa'yı bulup arıyor mu?

Şaman abi, Mutlukent'te Insignia'lar üçlendi, siyah renk Edition görüyorum arada sırada, 41 U plakalı belki Cosmo'da olabilir, arkadan gördüm.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Önceki kayıtla karşılaştırıyor. Eğer tutturamazsan aramıyor...
                    Bu arada Çağrı notunu kırdım. Değil arkadan 500 metreden tanıman lazımdı.

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    eski sistemler gibi önce sizin ses kaydınızı alıp sonra arayacağınız zaman sesinizi kayıtla mı karşılaştırıyor?
                    yoksa ses kaydı yapmamanıza rağmen mesela Mustafa deyince sesin içindeki harfleri kendi algılayıp rehberden Mustafa'yı bulup arıyor mu?

Şaman abi, Mutlukent'te Insignia'lar üçlendi, siyah renk Edition görüyorum arada sırada, 41 U plakalı belki Cosmo'da olabilir, arkadan gördüm.

Yorum

abi hareket halinde olduğu için jantları çözemedim ihihi antene bakmakta aklıma gelmedi
                      InsigniaTEAM

Yorum

Notun bir kere kırıldı Çağrı. Duruşundan anlamalıydın . Bahane üretme. haha

abi hareket halinde olduğu için jantları çözemedim ihihi antene bakmakta aklıma gelmedi

Yorum

arkadan duruşları aynı anten farklı sadece.Bir de 2 ay öncesine kadar ViaPort un otoparkında sadece bizim insignia varken dün 4 tane gördüm var bi gelişme
                          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

sitenin tanıtımı açısından gördüğümüz insigniacılar ile temasa geçmek önemli katvizit vs.hiç olmadı sileceğin arasına sııkıştırıverirsiniz.
                            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Ben bir tane Darıca'da gördüm,ama İstanbul plakalıydı.Cosmoydu,kapı kollarında nikelaj olmaması neye işarettir,bilmiyorum
                              Bir şey söyleyeceğim,öteki markalar alınmasın,çok güzel bir araba insignia,bunu her geçen gün -emsalleri de dikkate alarak- daha iyi anlıyor, yaptığım seçim ile gurur duyuyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X