Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ufak tefek hatalar hiç bitmiyor arkadaşlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ufak tefek hatalar hiç bitmiyor arkadaşlar

arkadaslar 2 gün once insigniam bı arıza daha yaptı 2500 ve 3000 devırlerde vuruntu kesıklık yapmaya basladı
    daha oncekı arızalardan sonra GM bana bir daha arıza olursa bızı arayın demıstı aradım yıne tamır edıldı yollandı arabam sonuncu ıle birlikte arızaların sayısı 10 oldu deiştirilmesını talep ettim hukukı yollardan bize başvurun dediler kabul etmedıler
    EN SON OLARAK BENDE 52000 TL YE ALDIGIM İNSİGNİAMI 45 000 TL YE DOGUŞ OTO BURSA YA VERDİM
    YERİNE AUDİ A4 ALDIM
    22bin kmde ki aracım ziyan oldu 7500 tl zarar la kendımı kurtardım 71000 tl ye audi a4 u aldım
    inşallah sadece benım aracımda boyle bi sorun vardır ki forumdakı bukadar arkadasım zarar görmesin

umarım ki sizlerde benım durumuma düşmezsınız

opelın amiral gemisi benim gözumde battı

saygılar hepınıze
    ali

Yorum

galiba aracınız üretim hatasıydı.
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

hmmm A4 güzel tercih vallahi ama motoru zayıf iste icide dar (arkası) tasarım sesine konforuna sorunsuzluğuna laf yok ama hayırlı olsun

Yorum

Opel'in yerinde ben olsam, bu aracı derhal değiştirirdim.Bosch fabrikaları sahibinin bir lafı vardı,aklıma geldi:Güven yitirmektense para yitirmeyi yeğlerim.
          Bu söz üzerine birinci tercihim Bosch'dan yana olmuştur.Buzdolabı,çamaşır makinesi,kombi , hepsi Bosch,hiç de pişman olmadım.
          Opel'in Alman mühendisleri, kendilerini tanrı mı sanıyorlar yoksa!..Kaldı ki Tanrı yapısı bile arıza yapabiliyor

Yorum

okadar da özene bezene almıştım arkadaşlar aramadıgım sormadıgım yetkilisi kalmadı opelın
            en sonunda canımdan bezdim sattım
            hepımiz bi meslekle ugrasıyoruz para kazanmak nekadar zor helede bu devirde bılıyorsunuz
            arkadaşlar durduk yerde 7500 tl zarar ettirdiler bana birde kullanamadıgımda yanıma kaldı
            aldıgım gunden beri arızası bitmedi neskar ile akraba olduk
            sanmayın kı opel okadar cok arıza yapan arabayı degistırecek kesınlıkle oyle birşey yapmaz
            bozuldukca tamir edecek miş iyi hoş guzelde bu araba 6 ayda bukadar arıza yaptı
            garantiden yapıldı benden para cıkmadı ama her seferınde arabasız kaldım

ŞİMDİ GELELİM İŞİN GÜZEL YANINA GARANTİ BİTİNCE NE YAPICAZ

1 ay ben insignia nın sırtına bınıcem 1 ayda o benım sırtıma binicek
            artık kazandıgım parayı götürüp opele mi bırakıcam
            22 bın km de arabanın ellenmedık yerı kalmadı bırde bu arabayla 100 bın km yapıldıgını düşünün
            ali

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
              hmmm A4 güzel tercih vallahi ama motoru zayıf iste icide dar (arkası) tasarım sesine konforuna sorunsuzluğuna laf yok ama hayırlı olsun
              valla motoru zayıfta olsa icide dar olsa onemlı deyıl bırdaha arkadasımın emanet opelı bıle olsa binmem okadar korktum opelden daha once vectra m vardı 210 bın km kullandım harıka bı arabaydı
              tek eksi yanı sert bı aractı
              ali

Yorum

gerçekten çok üzücü bir durum bu yeni aracınız hayırlı olsun kazasız belasız arızasız binmek nasip olsun size...

Yorum

bizde neskardan opel insignia 1.6 180 hp aldık 2200km de maşallah hiçbir sorun yok bu arada yeni aracınız hayırlı olsun
                  [center][IMG]http://i1001.photobucket.com/albums

Yorum

İşleniyor...
                  X