Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaza!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Kaza!!!

geçmiş olsun yinde çok hafif sıyırmışsınız bence... tekrar geçmiş olsun bu arada bu fotoları saklamanızı tavsiye ederim satarken lazım olabilir
    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      geçmiş olsun yinde çok hafif sıyırmışsınız bence... tekrar geçmiş olsun bu arada bu fotoları saklamanızı tavsiye ederim satarken lazım olabilir
      sağolun yine ucuz atlattık kaçarken kapıdan banada çarpabilirdi eski 115 hp arabada heralde böyle kaçamazdım fotoğrafları kaybetmem
      1.6 T 2010 Olimpik Beyaz Edition-Elegance

Yorum

Kapıya gelse gerçekten çok daha kötü olur. Tamponlar baya emiyor darbeleri. çok geçmiş olsun tekrar.
        Renault!!!

Yorum

Geçmiş olsun
          Beyaz Insignia 1.6T Cosmo

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun bir sorum olacak size kartal hasar almadımı şimdi hayal ediyorumda bence şahinin ön taraf dağılmış olmalıydı

Yorum

çok geçmiş olsun fazla bişey yok düzeltilebilir değişime gitmeyin.boyalık da bir iş yok zaten.
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bornkiller
                Öncelikle geçmiş olsun bir sorum olacak size kartal hasar almadımı şimdi hayal ediyorumda bence şahinin ön taraf dağılmış olmalıydı
                sağolun evet aldı o sol taraftan vurduğu için sol far ve tamponunda hasar olmuştur zaten 10 metre sonra durabildi o . ben arkadan görebildim çünki ama tampon ve far kırık parçaları vardı zaten delil olarak aldık karakoldan istediler.
                Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                çok geçmiş olsun fazla bişey yok düzeltilebilir değişime gitmeyin.boyalık da bir iş yok zaten.
                sizde sağolun servise bıraktım aracı arka tamponu ve davlumbaz değişecek dendi çamurluğuda çekiçleyecekler (inş)

Yorum

Bu boyali boyasiz mantiginda önemli olan aracin boyasinin saglam olmasi degil mi? Dökülmüs, solmus boyasiza karsi düzgün ve kusursuz yapilmis boyalinin daha tercih edilir olmasi gerekmez mi? (Cümle biraz sagliksiz oldu sanirim )
                  Opel Insignia Facelift 2.0 CDTi Sport, OPC Line Interieur, 163PS, 19" Jant, Atrazit, Sunroof, Otomatik Vites, Navi DVD900

Yorum

Maalesef boyalı ve değişeni olan araçlara direkt ciddi kazalı gözüyle bakılıyor. Oysa sizin başınıza gelen bu olaydaki gibi çok ciddi olmayan hasarlarlar alabiliyor araçlar. Bunlar boyama ve parça değişimi ile halledildiğinde aracın şasi-yürüyen veya motorunda kullanımı bozacak bir durum oluşmuyor.

Ancak alım satım sırasında bunlar maalesef fiyat kırmak için kullanılıyor.

Ben de haftalardır aracımı değiştirmek istiyorum. Bulduğum araçlardan biri park ederken kaldıım önüne konan saksılara çarptığı için sağ ön çamurluk değişmiş. Servise götürüp çamurluk içi ve bağlantı noktalarına vs baktırdım, şasiye ve daha içlere zarar gelmemiş, demek ki büyük bir kaza değil gerçekten de ufak bir darbe nedeniyle değişmiş. Benim için sorun yok ama sırf ilerde satarken sorun çıkabilir diye çok istediğim ve diğer herşeyi mükemmel temizlikte olan bu aracı alamıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
                      Maalesef boyalı ve değişeni olan araçlara direkt ciddi kazalı gözüyle bakılıyor. Oysa sizin başınıza gelen bu olaydaki gibi çok ciddi olmayan hasarlarlar alabiliyor araçlar. Bunlar boyama ve parça değişimi ile halledildiğinde aracın şasi-yürüyen veya motorunda kullanımı bozacak bir durum oluşmuyor.

Ancak alım satım sırasında bunlar maalesef fiyat kırmak için kullanılıyor.

Ben de haftalardır aracımı değiştirmek istiyorum. Bulduğum araçlardan biri park ederken kaldıım önüne konan saksılara çarptığı için sağ ön çamurluk değişmiş. Servise götürüp çamurluk içi ve bağlantı noktalarına vs baktırdım, şasiye ve daha içlere zarar gelmemiş, demek ki büyük bir kaza değil gerçekten de ufak bir darbe nedeniyle değişmiş. Benim için sorun yok ama sırf ilerde satarken sorun çıkabilir diye çok istediğim ve diğer herşeyi mükemmel temizlikte olan bu aracı alamıyorum
                      evet malesef dediğiniz gibi oluyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bornkiller
                        öyle düşünmemek lazım, çok lüks markalarda kabin içerisini korumak için dış yapıyı yumuşak yapabiliyor, bu da dış gövdenin kaza anında çok hasar almasına sebep olabiliyor.
                        sürekli nette dolaşan bir foto var, Volvo bir Lada'ya arkadan dokundurmuş, Lada'da birşey yok ama Volvo'nun kaputu bile hasarlıydı.
                        bu Volvo'nun kötü olduğunu göstermiyor değil mi
                        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                        X