Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6T Sports Tourer

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6T Sports Tourer

Merhaba,
    tam sıfır bir insignia sports tourer alacakken internette okudugum abuk subuk yazılar geri adım atmama sebep oldu.
    Soru sormak için doğru yer olduğunu umuyorum, insigniyanızı aldığınızdan bu zamana kadar ortak tespit ettiğiniz sistematik problem/problemler yaşadınız mı ?
    disk frenlerde ses, lcd ekranda görüntü kaybı, farların içine su girmesi, camdan su girmesi, turbo da düzensiz sesler ve reaksiyonlarında gecikmeler vs.. vs.
    Şu anda sıfır aldığım corolla yı kullanıyorum, ondan önce de sıfır aldığım bir full astram vardı, her ne kadar konforundan kullanımından memnun kalsam da astra bir turlu servisten çıkmak bilmedi, 2 yıl garantisi bitince de canımı okudu, 120,000 de satıp toyotaya geri döndüm.
    Daha önce opel astra ile bir hayli sıkıntı yasamış olmanın verdiği korku içinde çok beğendiğimopel insignia ya bir de okuduklarımdan çok temkinli bakıyorum.
    görüşlerinizi almak istedim, özellikle 30,000km üzeri ve 6 aydır kullanan arkadaşların fikirlerini merak ediyorum.
    vakit ayırdığınız için teşekkürler, selamlar.

Ynt: 1.6T Sports Tourer

Selamlar Hoşgeldiniz;

Öncelikle arabadan ne beklediğiniz çok önemli bir yıldır kullanıyorum arka disk cizilmesi dısşında kayde değer bir sorun yok ufak tefek çıtırtı ve pıtırtı hariç bizler insigniada ki çok küçük minör sorunları bile burda çok tartışıp çok yorum yapıyoruz çünkü bunları insigniaya yakıştıramadığımızdan insignia yı daha üst sınıf araçlarla bir tuttuğumuzdan kaynaklanıyor.

1.6 motorla 180 hb güç üreten süper bir makine sonuçta aracın güçü ve konfor ufak tefek sıkıntıları unutturuyor sonuçta .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

disk fren sorunundan baska bi can sıkıcan sorun yok abartılmıs gibi siz bastan soğumusunuz gibi geldi bana

Yorum

Corolla'dan sonra Insignia 2-3 sefer bile servise gitse size fazla gelecektir
        Insignia çok fazla elektronik sistem barındırıyor, dolayısıyla sorunsuzluğu biraz şansa kalıyor.
        markası Toyota olsaydı yine böyle olacaktı. dayımın Avensis'ini bildiğimden böyle diyorum.
        Corolla'nın sorunsuzluğunu neredeyse hiçbirşey barındırmamasından kaynaklandığını herkes kabul ediyor.
        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
        X