Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG taktırırken bir kez daha düşünün

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• LPG taktırırken bir kez daha düşünün

Baska bir forumdan alıntı yapıyorum insigniasına taktırmak isteyen üyelerimiz bidaha düsünsün diye,

Takilan kitin markası BRC!!!!

Üyenin kendi yazısı!!

Dün yolda giderken birden arabamız alev aldı annemle ben içindeyken.
    Aylık benzin masrafı 800 lira civarı olduğu için daynamadık ve salı günü LPG takılmıştı. Takılan kitin markası BRC.
    Biliyorum yollarda bir çok LPG araba var sorunsuz ama bu böyle bir ihtimal olduğunu unutmayın

Ynt: LPG taktırırken bir kez daha düşünün

Allah kimseye böyle bir olay yaşatmasın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Amin düsmanımın basına vermesin !!!!

Yorum

LPG den olduğu kesin mi peki, bana yanık şeklinden elektrik kontağı gibi geldi

Yorum

valla ustadan ustaya değişiyor bu lpg ile ilgisi yok direkt usta ile alakalı
          F30 Sport+

Yorum

bu araç kankamın annesinin aracı. ilk gazını birlikte gidip doldurmuştuk salı akşam. hatta kaputu açıp baktık birlikte tesisata, gözle görülür bir terslik yoktu ama inşallah montaj iyi yapılmıştır demiştik. cuma günü böyle bir olay olduğunu öğrenince çok üzüldüm ama onların kendilerine bir şey olmadığını öğrenmek rahatlattı beni. kaskosu vardı ama olmasa ne olacak sanki, arabadır sonuçta. çalışıp para kazanıp alabilirsin tekrar. bu kadar ile atlatılması büyük şans. olayın sebebi ile ilgili benim de tahiminim elektrik kontağı yönünde. yoksa lpg sistemi ile ilgili bir sorun yok bence. montajı yapan usta(!)'nın hatası büyük ihtimalle. bu arada kendi arabası sanayide olduğu için işe annesiyle birlikte gidiyor olması da büyük şans. yoksa annesi yalnızken başına gelmiş olsa zorluk çekebilirdi. Allah beterinden korusun.

Yorum

Allah korumus valla.Bnm aracımda lpg li bu gibi sıkıntılarda arac 4 5 yerden gazı kesiyor darbe olsun su olsun.Lpg montajı cok önemli kabloları özenle bantlatmak lazım ufak bir kacak kablo erimesinden bu gibi durumlara yol acabilir.

Yorum

İşleniyor...
              X