Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2021 insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2021 insignia

Arkadaşlar merhaba 2021 2022 Insignia araç alacağım tavsiyeleriniz neler olur almalıyım almamalimiyim kronik sorun çok diyenler sanayiden çıkmasın diye ler araç elinde kalır diyenler kafam karıştı yardimci olun bu konuda

merhaba, tanışma bölümünde kendinizi de tanıtırsanız memnun oluruz.

çevrenize, gruplara hangi arabayı sorsanız kronik sorun derler, o kişilere göre en iyi araba kendi arabasıdır.
    sizin kendi öncelikleriniz, ihtiyacınız ve imkanınıza göre karar vermeniz en doğrusu olur.
    aradığınız arabaya sahip olmamış kişilerin yorumlarına kulak asmayın.

Insignia Grand Sport PSA sonrası 1.5dizel motora geçince çok satılmadı bu yüzden piyasada çok olmayan arabanın arıza oranına da net yorum yapılamaz.
    1.6 CDTI güzel motordu, onda zaman zaman turbo hortumu patlatanlar oldu, zincir değişimi zahmetlidir yüksek işçiliğe patlayabilir.
    1.5 dizel hiç deneyimlemedim, Opel'in güçlü motorlarından sonra bu motorun performansını görünce arabayı merak bile etmedim, 2020 sonrası Insignia'lar için yorum yapamayacağım
    InsigniaTEAM

Yorum

Öncelikle hoş geldiniz.

1-2 yaşındaki araç için sanayiden çıkmazsın lafı çok iddialı olmuş. Profilinizde Opel sahibi olduğunuz yazıyor, siz de bizim kadar bilirsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mehanix View Post
        Arkadaşlar merhaba 2021 2022 Insignia araç alacağım tavsiyeleriniz neler olur almalıyım almamalimiyim kronik sorun çok diyenler sanayiden çıkmasın diye ler araç elinde kalır diyenler kafam karıştı yardimci olun bu konuda
        PSA'nın 1.5 dizel motoru Opel'de nasıl bilmiyorum ama Peugeot'da sorunlu değil. Ancak Türkiye şartlarında ülkemizde "tutulan" araçlara yönelmek çok daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: batuhancil View Post

PSA'nın 1.5 dizel motoru Opel'de nasıl bilmiyorum ama Peugeot'da sorunlu değil. Ancak Türkiye şartlarında ülkemizde "tutulan" araçlara yönelmek çok daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
          Insignia'daki 1.5 dizel PSA'nın motoru değil GM üretimi.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post

Insignia'daki 1.5 dizel PSA'nın motoru değil GM üretimi.
            Teşekkür ederim bilgi için. O zaman hiç alınmaz

Yorum

İşleniyor...
            X