Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Makyajlı kasa Dokunmatik Ekran güncellemesi??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Makyajlı kasa Dokunmatik Ekran güncellemesi??

2014 makyajlı kasa benzinli 1.6t aracım için myopel uygulamasında dokunmatik ekran güncellemesi var, servisinizle görüşün yazması üzerine Trabzon Vardallar yetkili servisi aradım. Durumu anlattım, plakadan baktılar, herhangi bir güncelleme yok dediler. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Selamlar , ne gibi bir güncelleme acaba ? Şimdi myopel e baktım göremedim.

Yorum

Uygulama patlamış zar zor site üzerinde girdim. Güncelleme göremediğim gibi sahiplik bitti diyor bir de

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Myopel de arabayı satacağını anlamış abi ( videodan edit )

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 2 photos.
          @Murat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kara Murat View Post
            2014 makyajlı kasa benzinli 1.6t aracım için myopel uygulamasında dokunmatik ekran güncellemesi var, servisinizle görüşün yazması üzerine Trabzon Vardallar yetkili servisi aradım. Durumu anlattım, plakadan baktılar, herhangi bir güncelleme yok dediler. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar?
            Benim araç da aynı model ekran güncellemesi var diyor kd.ereğli servisini aradım bana da aynısını söylediler madem yokta myopel nereden çıkarttı bu güncellemeyi
            Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serdarmete View Post
              Myopel de arabayı satacağını anlamış abi ( videodan edit )
              Yapay zeka heryerden takip ediyor

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Güncelleme kesin vardır ama bizim servisler üşeniyodur

Yorum

Dokunmatik ekran güncellemesinde neyi değiştireceklerini veya düzelteceklerini merak da ettim.
                  @Murat

Yorum

Bende görünmüyor 2014 1.4 benimki güncelleme yaptıran varsa buradan paylaşırsa sevinirim en azından bilelim neyin değiştiğini

Yorum

Evet bugün uygulamadan tekrar kontrol ettiğimde güncelleme olduğu belirtiliyor . İletişim destek bölümüne mesaj yazdım servisler üşense bile en azından merkezi bir yerden soruya cevap alabilirim belki umudu ile .

Yorum

Gelişmelerden haberdar edin.
                        @Murat

Yorum

İşleniyor...
                        X