Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 i̇nsi̇gni̇a cosmo şöför koltugu emni̇yet kemeri̇ sesi̇ sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2015 i̇nsi̇gni̇a cosmo şöför koltugu emni̇yet kemeri̇ sesi̇ sorunu

Merhabalar 2015 insignia cosmo + stil paketi ile araniza katıldim. araci alali daha 2 hafta oldu ancak yolda emniyet kemeri hatasi aliyorum kemer takmis olmama rağmen 30 saniye sonra susuyor ve hata ekrandan kayboluyor daha sonra tekrardan yapiyor bunu 5 -10 dakikada bir tekrarliyor böyle bir problem ile karşilasan varmi acaba önerileriniz nedir Bursa dan yaziyorum

Öncelikle hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

Ben hiç duymadım böyle bir durumu. Bir temassızlık var gibi gözüküyor. Bunla alakalı hata kodu aldınız mı veya alabilir misiniz? En kötü yetkili serviste arıza tespiti yaptırırsınız, dışarıda tamir yoluna gidersiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Merhabalar, ben de aynı sorunu arka koltuklarda alıyorum. Koltuklar boş olsa da bazen kafasına göre kemer ikazı veriyor.. Sanırım sensörlerle alakalı bir durum...

Yorum

Bursa da bunun icin servise bi sorucam haftaya onun harici internetten kemer tokası aldim onu denedim oda fayda etmedi acaba elektiriksel olarak mi olabilir

Yorum

Akü eksi kutup başını söküp 5 dk bekleyip geri takın. Bu uygulama araçlarımızda birçok anlık tuhaf hatayı düzeltiyor.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
          X