Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Disk-balata hakkinda?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Disk-balata hakkinda?

Herkese merhabalar.
    2016 model insignia 1.6 cdti cosmo aracim icin disk ve balata almak icin yaklasik 2 haftadir mucadele icerisindeyim en son care sizlere sormak istedim
    aracima ön arka disk ve balata alacagim ama sase noyu verdigimde hep kucuk tip ve hava kanalli olmayan modelleri veriyorlar.buna baktigimda hep 16 inc lastik icin oldugu yaziyor.ustalar israrla olmayacagini soyluyor ancak hem bosch hem de trw sitesinde sase noyu girdigimde buyuk tipte oluyor.
    isin acigi frenleri buyuk tip almak istiyorum cunku fren pedalinin biraz fazla boslugunun oldugunu dusunuyorum.
    simdiden tesekkur ederim..

Benim aracımda frenleme sırasında titreme problemi olduğu için bu konuda uzun süre kafa yordum.

Öncelikle şunu söylemek isterim, sanılanın aksine, fren kaliperleri değişmediği sürece diskleri büyütmek fren performansına etki etmez, sadece soğuma performansını iyileştirir. Dolayısı ile aracınızın frenlerinden memnun değilseniz, disk çapını arttırmak çözüm olmayacaktır. Ayrıca büyük diskler aracınıza modifikasyon yapmadan direkt olarak uymazlar.

Yorum

Cok tesekkur ederim.o zaman eski sistem devam sanirim

Yorum

Rica ederim, yeni disk ve balatalarla birlikte fren hidroliğini de değiştirin, ben bu işlemleri yaptıktan sonra frenlerim hissedilir biçimde daha iyi oldu.

Yorum

Fiyat performans olarak insignia'da (Gm ve Ate haricinde) kullanıp memnun kaldığınız disk markası var mıdır ?

Yorum

Tekrar aynı sorunla karşılaşmamak için şu verdiğimi adresi de kontrol edebilirsiniz. https://ozcelikopel.com/urundetay/op...mga-marka-b477

Yorum

İşleniyor...
            X