Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 Insignia 2.0 DGCI 160 HP gaz kesme sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2011 Insignia 2.0 DGCI 160 HP gaz kesme sorunu

Merhaba Arkadaslar,
    2011 2.0 Dizel 160 HP insignia kullanıcısıyım. Aracı geçen yıl aldım. Birkaç önce başlayan gaz kesme sorunu var. Bazen haftada bir bazen hergün olan bir problem. Aracı çalıştırdınız ilk birkaç kilometre içinde kasisde vs. ayağınızı gazdan çekerseniz; gaz yemiyor arkasından stop ediyor, direkiyon kitleniyor. Tekrar boşa alip aracı çalıştırdıkdan sonra araç gaz yemeye başliyor. En kısa zamanda servise götürün uyarısı alıyor.
    Bu problem ortaya çıktığında ustaya götürdüm, Elektrik tesisatina bakti valve ve sensorleri test etti. Mazot pompasini test etti bisey cikmadi.
    Depodaki mazot pompasını söktük değiştirdik bişey değişmedi.
    Daha önce bu şekilde bir problem yaşayan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Orjinal yazı sahibi: Insignia2011 View Post
    Merhaba Arkadaslar,
    2011 2.0 Dizel 160 HP insignia kullanıcısıyım. Aracı geçen yıl aldım. Birkaç önce başlayan gaz kesme sorunu var. Bazen haftada bir bazen hergün olan bir problem. Aracı çalıştırdınız ilk birkaç kilometre içinde kasisde vs. ayağınızı gazdan çekerseniz; gaz yemiyor arkasından stop ediyor, direkiyon kitleniyor. Tekrar boşa alip aracı çalıştırdıkdan sonra araç gaz yemeye başliyor. En kısa zamanda servise götürün uyarısı alıyor.
    Bu problem ortaya çıktığında ustaya götürdüm, Elektrik tesisatina bakti valve ve sensorleri test etti. Mazot pompasini test etti bisey cikmadi.
    Depodaki mazot pompasını söktük değiştirdik bişey değişmedi.
    Daha önce bu şekilde bir problem yaşayan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
    araç lpg li mi mazotlu mu?

Yorum

Elektrik arızasına benziyor. Sigortalar ve tesisatınızı iyi bir yerde kontrol ettirin.
      İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
      Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

İşleniyor...
      X