Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Benim aracımın modeli nedir? :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Benim aracımın modeli nedir? :)

Merhabalar selamlar herkese

Araç aldım.
    2015 Model Otomatik Dizel
    Ruhsatında Limousine NB yazıyor.
    Bu hangi pakettir arkadaşlar?

Sahibinden sitesinde:
    Design
    Edition
    Edition Elegance
    Elite
    Business
    Cosmo
    gibi seçenekler var bu hangine giriyor nereden öğrenebiliriz?

Teşekkürler.
    İyi forumlar

Merhaba. Öncelikle hoş geldiniz.

Limousine NB dediği kasa tipini ifade eder. Bunlar malesef piyasada donanım adı zannediliyor. Aracınızın donanım seviyesi ruhsatta yazmıyorsa belli başlı donanımlara göre anlaşılır en net. Bir de şasi numarasını belli bir internet sitesinde yazınca ne olduğu çıkıyordu ama unuttum şimdi.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

elektonik el freni, yol bilgisayarı ekranı, radyo ekranı, park sensorleri var. edition elegance olması için başka ne lazımdır? yani bir yerinde resmi olarak yazmıyor oluşu çok kötü... şase no yu verince en azından bana senin aracın model şu denebilmesi lazım yaw. servise sorayım bari?

tşkler.

Yorum

park sensorleri de görüntüsüz ötüyor sadece. polo dan buna geçtim onda bi ekran çıkıyordu hangi sensor ötüyor ise görüyorduk mesafesi dahil. bunda öyle bişe yok mu? sadece sese mi bakıcaz? ön ve arka sensör sesi farklı mı? hangisi ötüyor nasıl anlayacağız acep? ekransız uzayda gibi oldum yaw.

Yorum

Anahtarsız Çalıştırma, Start-Stop Sistemi ve katlanır yan aynalar yok edition da herhalde edition elegance benimki.

Yorum

İşleniyor...
          X