Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arabama vurup kaçtılar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Arabama vurup kaçtılar

Marketin önünde duran arabama vurup kaçmışlar.bursa beşevlerde yaşıyorum.alışveriş için bıraktığın arabam ne yazıkki döndüğümde aynı değildi.hasar az çok şükür.ama vuran kardeşe şimdiden Allah sabır versin misli ile canını yakacağım maddi olarak.halbuki bir not bıraksa para bile almaycaktım..kamera kayıtlarına ulaştım.ilamsız takip açacağım bugun sistemden.evine bir icra kağıdı gelsinde aklı başına gelsin kimsenin canını yakmasın bidaha.

You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Geçmiş olsun .maalesef böyle vakaalar oluyor.

Yorum

Geçmiş olsun, vurkaç olaylarında plakayı aldığınızda sigorta kabul etmiyor (acı ama gerçek). Benim başıma da gelmişti, plakayı almama karşın sigortacı arkadaşların tavsiyesi park halinde vurmuşlar, kim yapmış bilmiyorum tarzında beyanla sigortaya başvurmam olmuştu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Huzursuz View Post
        Geçmiş olsun, vurkaç olaylarında plakayı aldığınızda sigorta kabul etmiyor (acı ama gerçek). Benim başıma da gelmişti, plakayı almama karşın sigortacı arkadaşların tavsiyesi park halinde vurmuşlar, kim yapmış bilmiyorum tarzında beyanla sigortaya başvurmam olmuştu.
        elimde kamera kayıtları var.vurduğu alenen meydanda kabul etmemesi için kör olması lazım

Yorum

Siz yine bir sigortacıya gayri resmi şekilde danışın derim. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum

Geçmiş olsun. Vurdumduymaz insanlar, kaçınca noluyorsa, bırak bilgilerini sigorta karşılasın.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Huzursuz View Post
              Siz yine bir sigortacıya gayri resmi şekilde danışın derim. Tekrar geçmiş olsun.
              Ben savcılığa başvurdum.plakayı alır almaz uyaptan icra işlemi başlatacağım.kendim adliyedeyim zatem.teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Yorum

Onur erdogdu; Aracini yaptir faturani al ondan sonra icra takibi baslat. Rakami kendince belirleme borclu ilamsiz takibine itiraz ederse ve iptal davasinda zararinin daha dusuk oldugu tespit edilirse kismi olarak yargilama giderine mahkum edilirsin.

Ayrica aracina carpan sahis taksirle aracina carptigi icin takipsizlik karari verilecek fakat bu sekilde zararini kisa yoldan tazmin etme imkanin olabilir.

Hukuki bilgi almak istersen ozelden mesaj atabilirsin. (Forumdaslara ozeldir.)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 5n001 View Post
                  Onur erdogdu; Aracini yaptir faturani al ondan sonra icra takibi baslat. Rakami kendince belirleme borclu ilamsiz takibine itiraz ederse ve iptal davasinda zararinin daha dusuk oldugu tespit edilirse kismi olarak yargilama giderine mahkum edilirsin.

Ayrica aracina carpan sahis taksirle aracina carptigi icin takipsizlik karari verilecek fakat bu sekilde zararini kisa yoldan tazmin etme imkanin olabilir.

öncelikle çok teşekkür ederim ???? herşey usülüne uygun işleyecek.takıldığım yer olursa sorarım????

Yorum

kaza raporumu aldım aracımı yaptırdım faturamı aldım.savcılığa gidilecek mobeselerden aracın plakası belirlenecek çünkü market kamerasında plaka belli değil öndeki arabalar kapatıyor.aracın gidiş yönüne göre bulunacaktır.plakayı bulsam gerisi kolay zaten

Yorum

Bu ne hiz ne cabuk yaptilar arabayi

Yorum

Ben 3 haftada servisten zar zor cikartabilmistim arabami

Yorum

özel servise bıraktım zaten aşırı bir hasar yok ufak bir şey

Yorum

Yetkili servisi aradım 2 hafta dediler kapanmada çok iş birikmiş 90 tane araba var dediler araba aktif lazım hızlı olsun istedim

Yorum

İşleniyor...
                            X