Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerikan park ve sis led ampul

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Amerikan park ve sis led ampul

Arkadaslar 2016 1.6 ctdi cosmo insignia sahibim amerikan park ve led sis lambasi takmak istiyorum ariza isigi yalar mi yardimci olursaniz sevinirim

Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız adet yerini bulmuş olur.

Led lambalara gelirsek sadece görsellik amaçsa ben önermiyorum, özellikle de beyaz sisleri.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bizim araçta da beyaz led sis farı mevcut. Markasını bilmiyorum önceki sahibi takmış ama arıza ışığı yakmıyor. Görünüş olarak evet sarılara göre daha güzel duruyor bence. Ama işlev olarak araştırdığım kadarıyla sarılar daha iyi bir aydınlatmaya sahip sanırım.

Yorum

Sis farının sarı olması ve sarı renk kalmasının sebebi daha iyi görmek değil daha iyi görülmek. Beyaz renk yoğun sisin içinde kaybolabiliyor ama sarı renk öyle değil. Bu sebeple beyaz renk ne kadar güzel görünse dahi sislerin rengine dokunulmasından yana değilim.
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Merhabalar
          Sis farların a beyaz led taktıktan sonra sis su almaya başladı ve daha sonra çalışmadı... Göstergede de sis ışığı yanmiyor... Sigortalar sağlam ama sisler yanmıyor... Sislere yaptığım tek işlem ampulleri değişmek oldu. Nedeni nedir bilginiz var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hlmgzl View Post
            Merhabalar
            Sis farların a beyaz led taktıktan sonra sis su almaya başladı ve daha sonra çalışmadı... Göstergede de sis ışığı yanmiyor... Sigortalar sağlam ama sisler yanmıyor... Sislere yaptığım tek işlem ampulleri değişmek oldu. Nedeni nedir bilginiz var mı?
            sisin arkadaki tırnaklar tam oturmuyor,siz oturdu diye döndürürken conta eziliyor. mutlaka aracı kaldırıp alttan bakarak sokun. su alma tek sebebi bu.

Yorum

Sislere led takıp park sis gezmesek olmuyor mu ki? Zaten yapı gereği sis lambaları geniş açı ve kısa mesafe aydınlatmaya yönelik tasarlanmış lambalar beyaz led takılınca gece karşındakinin gözünü gereğinden fazla alıyor. Ayrıca beyaz ledler siste ve yağmurda aydınlatmıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Karaali View Post
                Sislere led takıp park sis gezmesek olmuyor mu ki? Zaten yapı gereği sis lambaları geniş açı ve kısa mesafe aydınlatmaya yönelik tasarlanmış lambalar beyaz led takılınca gece karşındakinin gözünü gereğinden fazla alıyor. Ayrıca beyaz ledler siste ve yağmurda aydınlatmıyor.
                Zaten o şekilde gezmek tofaş kafası oluyor,fakat gece boş köy yollarında yanlara kadar aydınlattığı için önünüze çıkacak olan domuza çarpmaktan kurtarıyor. Tecrübe ile sabit.

Yorum

İşleniyor...
                X