Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motor kaput amortisörü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Auto start stop özelliğini hiç kullanmadığım için normal bir akü almayı düşünüyorum, tabi eğer arıza vermezse.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Siz bilirsiniz tabii, 74 lükler 800 ₺ civarında. Amper değeri yükseldikçe fiyat da artıyor maalesef..
      servise veya bilen birine sormak lazım zararı olur mu ilerde diye..
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
        Auto start stop özelliğini hiç kullanmadığım için normal bir akü almayı düşünüyorum, tabi eğer arıza vermezse.
        Start stop harici başka bir etkisi de var mı dikkat etmek lazım abi
        InsigniaTEAM

Yorum

Aracı aldığımda benim kaput hiç durmuyordu. Yan sanayi 30 tl gibi bir fiyata aldım taktım. Normal çalışıyor sorun yaşamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post
            Aracı aldığımda benim kaput hiç durmuyordu. Yan sanayi 30 tl gibi bir fiyata aldım taktım. Normal çalışıyor sorun yaşamadım.
            Kaputu ilk açtığınızda kendiliğinden yukarı gidiyor mu şimdi?
            @Murat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kara Murat View Post

Kaputu ilk açtığınızda kendiliğinden yukarı gidiyor mu şimdi?
              Kendiliğinden açılmıyor. Yaylı bir mekanizma değil ki. O amortisörün amacı en üst noktadan düşmemesi için.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post

Kendiliğinden açılmıyor. Yaylı bir mekanizma değil ki. O amortisörün amacı en üst noktadan düşmemesi için.
                Yaylı değil tabii ki, ama amortisörlü sistem. İçinde artık hava, yağ var, tam bilemiyorum. Benim önceki 1.4t insignia aracımda kaputu içerden açtıktan sonra elimle kaputun mandalını açıp bıraktığımda kendiliğinden yukarı çıkıyordu. Şimdiki makyajlı kasa aracımda da ilk yıllarda aynıydı, zamanla özelliğini yitiriyor demekki, araç 3.5 yıldır bende. Kış bitiminde yenilemeyi düşünüyorum.
                @Murat

Yorum

İşleniyor...
                X