Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2010 1.6 Turbo lpg li ınsıgnıa

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2010 1.6 Turbo lpg li ınsıgnıa

merhaba arkadaşlar ismim Ali
    2010 1.6 Turbo lpg li ınsıgnıa
    ortalama 1 ay önce insignia aldım fakat çevreden çok fazla olumsuz tepki gördüm kronik motor arızası supap ve segman dağıtma gibi şeylerden bahsedildi
    bende konunun uzmanlarından destek almak istedim yardımcı olur musunuz

Hoşgeldiniz

Eğer LPG yi takan ekip işini biliyor ise sorun çıkmıyor ama sadece montaj yapan bir yerde yapılmış ise maalesef sorun çıkıyor forum detayli anlatımları okuyun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

lpg takılı aldım aracı kim takmış nasıl takılmış bilmiyorum
      ama inceden kıllanmaya başladım

Yorum

Aldırmayın çevrenizdekilrin söylediklerine. Bende aldığımda onun yerine sunu alsaydın dıyenler oldu etrafımda.3.yılımıza gıreceğiz insigniam ile. Çevremdekilerin bakışları değişti, olumsuz yorum yapanlar bile bakınmaya alma niyetine girdiler. tutumlarını devam ettirebler aynı fiyata C segment araç alıp, kendilerini avutmaya çalıştılar. Sizin tek yapacağınız şuanda İzmirde meşhur bir LPG firması var. Gidin bi sisteminizi kontrol ettiririn. LPG AFR ayarı fakirde ayarlanmış olmasın yeterki. AFR ayarını yol şartlarında bir güzel ayarlattırın ve keyfini sürün. Aracınız tekrardan hayırlı olsun.
        Olumsuz yorum yapan bir arkadasım F30 kasa 3,20 BMW aldı. Daha çok değil 4 gün önce isyandaydı. Ayda bir servise gitmekden gına geldi diyordu. Bir önceki aaracı AMG C200dü(2011).ondan tek şikayeti tüketimdi. Bizim 1,6T insigniadan fazla yakmakda idi. Şuan f30 patlayan bilmem kaçıncı yağ ile alakalı birşey.

Yorum

Aracınız hayırlı olsun, güle güle binin. Güzel ve keyifli bir araç almışsınız. Çevrenizdekilerin söylemlerine fazla takılmayın, herkesin mantık çerçevesi kendi bulunduğu şartlar için geçerlidir. Eğer araç yıpranmamışsa ve siz de bakımlarını zamanında ehil ustalara yaptırırsanız sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
          X