Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6T 180HP Araç İçin Sensör / Bobin / Malzeme Hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia 1.6T 180HP Araç İçin Sensör / Bobin / Malzeme Hakkında

Merhaba,

Aracınızda ihtiyaç olması durumunda, elimde aşağıdaki malzemeler sorunsuz olarak bulunmaktadır. Km'leri dolmadan kendi aracımda yenilediğimden elimde fazlalıktır.

Aklınızda arızalı diyeceğiniz malzeme ihtiyacınızı karşılar ise, Satılık bölümüne konu açabilirim.

1 Adet Orjinal GM Bobin
    1 Adet Ön ve Arka Turbo Selenoid Valfleri
    1 Adet 1 Litre Şanzıman Yağı Orjinal GM
    1 Adet Az Kullanılmış Map Sensörü ( Gaz Kelebeğinden Önceki )
    1 Adet Hava Akış Metre Orjinal Ürün Bosch Marka ( Ben sıfırı alınca, başka bir arkadaşımda varmış iade edemedim. )

Piyasaya her geçen gün zam geldiğinden, ekonomik durumunuza göre istediğiniz ürünü verebilirim. Maddi konu en son konudur. İşiniz görülsün.

Umarım işinizi görecek malzeme olur.

Saygılar.

merhaba hocam,
    ateşleme bobini sıfır mı ve düşündüğünüz fiyat nedir.

2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
      merhaba hocam,
      ateşleme bobini sıfır mı ve düşündüğünüz fiyat nedir.
      Merhaba,

Sıfır değildir. Arıza vermeden değiştirdim. Elimde durmaktadır. Olurda aracında sorun olan olur ise, en azından işini görmesi açısında forumda konu açtım.

Benzinli araçtan çok performanslı kullanılmadan sökülmüştür.

Saygılar.

Yorum

Benim aracımda sabahları marşı geç almaya başladı bu ara, ustaya sorduğumda ateşleme bobini olabilir demişti. Ürünü almak isterim nasıl yapalım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
          Benim aracımda sabahları marşı geç almaya başladı bu ara, ustaya sorduğumda ateşleme bobini olabilir demişti. Ürünü almak isterim nasıl yapalım.
          Buji ve akünüz de sorun yok ise, bunları elediyseniz aklınızda size uygun fiyat varsa özelden yazın ben ürünü yollarım size.

Paketleme ve kargoda sorun oluşmaması için azami dikkat ederim.

Çünkü bobinden değil ise, boştan yere kargo firmalarında ürün dolaşmasın diye size de ekstra maliyeti olmaması açısından tavsiyemdir.

Teşekkürler.

Yorum

O zaman önce diğer ikisini halledeyim, sonrasında iletişime geçerim sizinle

Yorum

İşleniyor...
            X