Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lastik Tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Lastik Tavsiyesi

Merhaba öncelikle,

Aracım için 245 45 R18 lastik almayı düşünüyorum. Bu konudaki marka tavsiyeleriniz nedir acaba? Lassa , Nokian , Falken gibi markalar görüyorum hep internette ama kararsız kaldım.

Good year eagle f1 tavsiye ederim .

Yorum

Yazdığınız ölçülerde en iyi 3 lastik;

-Continental premiumcontact 6
      -Michelin pilot sport 4
      -Goodyear Eagle F1 asymmetric 5

Bu üçü arasında conti en sportifi, michelin en konforlusu, goodyear da en dengelisi. Ben Goodyear tercih ettim.

Yeni serilerinde PZero artık ilk üçe girememey başladı. Forumda kullanıp memnun olmayan da var. Bunların dışında Falken azenis, Nokian powerproof gibi testlerde ilk üçü takip eden modeller var. Bütçenize göre bunları da tercih edebilirsiniz, memun olan çok. Unutmayın iyi lastik 1000 liraysa muadili 700-800 lira olur, 500 liralık lastikten hayır beklemeyin. Ben goodyearları taktırırken lastikçiye başka bir Insignia geldi baktım 400 liralık Milestone taktırıyor. Sordum adama nedenini, galericiymiş

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkür ederim bilgiler için peki şuanda piyasada bulunan Lassa Driveways 100W modeli için görüşleriniz nedir? Açıkçası diğerlerine göre biraz ekonomik olması ama aynı zamanda güzel olabileceğini düşündüğüm bir model olduğundan değerlendiriyorum

Yorum

O lastik hakkında bilgim yok malesef.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Continental premiumcontact 6 kullanıyorum her anlamda cidden çok memnunum. Tavsiye ederim

Yorum

Michelin Pilot Sport 4 kullanıyorum. Tavsiye ederim. Islak, kuru, fren, viraj başarılı bir lastik. Sadece bir tık geç ısınıyor bence.

Yorum

İşleniyor...
              X