Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Grand Sport'a Exchallange farları takmak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2017 Grand Sport'a Exchallange farları takmak

Merhaba,

2017 model Grand Sport paket aracım var. Exchallange de bulunan Matrix Lux farlardan takmak istiyorum. İnternette bir kaçtane satılık var fakat far özellikleri aktif olarak çalışır mı? Başka hangi donanımlarda değişiklik yaptırmam gerekir veya mümkün müdür?

Konu doğru yerde değilse özür dilerim.

Fikirlerinizi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkür ederim.

Merhaba, kendi aracimda oldugu icin biliyorum, farlar disinda sistemin calismasi icin,karsi taraftan gelen isiklari algilamak icin ön camda yerlesik bir kamera bulunmakta, bunun disinda yoldan algiladigi isik kaynaklarini isleyerek farlara gonderilen komutlar icin ayri bir beyin, ecu gibi bir unite varmi arastirmak lazim. Yalniz boyle bir imkaniniz var ise led matrix farlar gercekten cok basarili, cok akilli bir teknoloji, simdiye kadar far kullanmadiginizi anlayacaksiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerous View Post
      Merhaba, kendi aracimda oldugu icin biliyorum, farlar disinda sistemin calismasi icin,karsi taraftan gelen isiklari algilamak icin ön camda yerlesik bir kamera bulunmakta, bunun disinda yoldan algiladigi isik kaynaklarini isleyerek farlara gonderilen komutlar icin ayri bir beyin, ecu gibi bir unite varmi arastirmak lazim. Yalniz boyle bir imkaniniz var ise led matrix farlar gercekten cok basarili, cok akilli bir teknoloji, simdiye kadar far kullanmadiginizi anlayacaksiniz.
      Sanıyorum far satın almak aktif bir çözüm olmayacak. Dediğiniz gibi farklı özellikler araç üzerinde standart donanım isteyebilir. Öyle görünüyor gerçekten, servisle görüşeceğim. Teşekkür ederim.

Yorum

İşleniyor...
      X