Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insigniateam web sayfasının açılmaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insigniateam web sayfasının açılmaması

Önceki telefonumda da bunda da chrome yd firefoxda arama yaptırıp insigniateam sayfasına bağlanamıyorum. Reklm veren sayfalar çıkıyor. Telefo u ilk aldığım zaman bile böyle yaptı.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. 5 10 kere denedikten sonra giriyor.

Yorum

Aynı sorunu yaşıyorum. Tarayıcı üzerinden çerezleri ve ön belleği sildiğimde ulaşabiliyorum

Yorum

Tekrar tekrar kontrol ettik bir sorun göremedik..
        Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Telefonlarınızı ve bil gisayarinizi güncelleyen donrasin da kullandığınız tarayıcı üzerinden on bellehi temizleyin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bugün benim de başıma geldi. Format attıktan sonra ilk defa siteye girecektim. Opera reklam veren sayfa çıkınca uyardı ağı nasıl ayarlayacağını sordu. Genel değil özel ağ diye seçtim. Tekrar denememde sorunsuz girdi.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Arama motorları üzerinden siteye erişimde bu sorun var. Normal adres çubuğuna yazarak girildiğinde ise herhangi bir sorun yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                Arama motorları üzerinden siteye erişimde bu sorun var. Normal adres çubuğuna yazarak girildiğinde ise herhangi bir sorun yok.
                Evet tam olarak sorun bu

Yorum

default sayfasına,yönlendirme var ise oraya, ya da açılışta devreye giren modüllerin kodlarının arasına bir kod enjekte olmuş. arama motorlarına bu yönlendirme ile indexlenmesini sağlıyor.
                  Son düzenleme: selcuktuncer; 30.06.2020, 13:26.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Evet Maalesef uzun süredir aynı sorunla uğraşıyoruz. Site yönetiminin konuyu çözmesini diliyorum. Farklı cep telefonları, bilgisayarlar vs denedim. Tebrikler kazandınız, android çekilişi vs uygun olmayan saldırı tipi reklamlar çıkıyor.

Özellikle google da insignia diye arattırıp girdiğimiz konularda 7 8 defa reklamlarla boğuşuyoruz. Bilgisayar ve telefon ile ilgili değil.

Bunu kesin söyleyebilirim.

Teşekkürler.

Yorum

Geceyarisindan den sonra forumun açılma hızı yavaşlıyor. Eskiden daha kötüydü şu sıralar bi tık daha iyi ancak gündüzle kıyaslanınca daha ağır açılıyor.
                      @Murat
                      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Gece yedek alma işlemi olduğundan dolayı yavaşlama olabilir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                        X