Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Afl sorunu yaşayanlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Afl sorunu yaşayanlar

Oncelikle herkese s.a arladaşlar bu hafta sonu uzun yola gittim aracım 1.6 t 170 hp cosmo insignia herkez çok övdügü afl farım beni çok üzdü yüksek süratlarde bile sadece arabanım önünü aydınlatıyo aracımın camında hgs cart curt yapışık degil afl aktif neden acaba ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

Geçmiş olsun. Eğer aracın önden darbesi yoksa yani farlar dışarıdan müdahale ile normalin aşağısını aydınlatmıyorsa sistemin başarılı bir şekilde çalışması gerekir. Aracın far ayar menüsüne girip inceler misiniz hangi seçenekler işaretli?

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Aynı araca sahibim. Ben aracın uzun yol afl uygulamasına hayranım. Çok başarılı ve gayet şahane uzağı da yakın gibi aydınlatıyor. Sizin araçta sorun olabilir. Bi opel servisine gidip baktırın farları.
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Aracımın mönüsünde akılı ışık dagılımı aktif direksyonu saga sola cevirdigimde viraj aydınlatmaları calışıyo allah allah uzun yolda uzunu açmadan önümü zor gorüyordum ama 2 farım degisti orjinali ile serviste degil onla alakalı bi durum galiba

Yorum

çıkma far takıldıysa mercekler içten toz almış olabilir, ışık parlaklığını engeller.
          InsigniaTEAM

Yorum

Merhaba far yükseklik ayarını kontrol ettiriniz. Otomatik densede alyen anahtar ile far yükseklik ayarını serviste yaptırmıştım önümü zor görüyordum önceden gece iken.

Yorum

Belki ampulleriniz iyi değildir, çünkü piyasada çok fazla çin ürünü kalitesiz ampuller var ya da farlar aşağıya çok eğimlidir. Bence bir far ayarı yaptırınız genelde rot balansçılar yapıyor.

Yorum

İşleniyor...
              X