Duyuru

Collapse
No announcement yet.

makyaj aynası güneşlik kapağı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• makyaj aynası güneşlik kapağı

merhaba arkadaşlar tekrar aracımı aldığımda sol güneşlik makyaj ayna kapağı yoktu harita okuma lambaları çalışıyor ama kapağı eksik. Ankarada nereden temin edebilirim. Çıkma opel parçası satan tanıdıklarınız tavsiye edeceğiniz yerler var mı ? teşekkürler şimdiden.

O kapak nasıl kırılmış enteresan parça arayışı en yakın sürede sonuçlanır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sadece kapak olarak satılmıyor, satılsa da ben hiç görmedim, duymadım. Çünkü benimkisinin de pini kırıktı bir şekilde tamir ettim ama çok iyi olmadı. Bir ara çok araştırmıştım o kapağı bulmak için ama sadece kapak olarak satılmıyor. Mecburen tüm siperliği almalısınız. Çıkma olarak bolca mevcut.
      2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

İnsignia’m varken yolcu güneşlik makyaj aynası kapağı elimde kalmıştı. Çıkmacılarda opel parçası satanlarda aradım ama bulamadım. 2017 yılı için siperliği serviste 400₺ ye değiştirdim. Parça ararken insignia a kasada siyah-antrasit gri- gri-bej olmak üzere 4 farklı tavan rengi olduğunu öğrendim. Hepsinin parça kodu farklı bu koda göre aramakta fayda var.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
        2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Benim gri renk komple sanırım internetten alacağım daha uygun fiyatları montajını da tanıdığım Opelci usta var ya da opel servisindeki arkadaşıma taktırırım ama komple değiştirmek en kesin çözüm eskisini de saklayacağım kendime tırnakları kırılırsa ondan yedek alırım.

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.

Yorum

Benim aracımda iki güneşliğin de kapak tırnakları kırık. Tamir etmeye çalıştım. kulak çubuğuyla falan ama tutmadı.

Yorum

Ankarada kendi yetkili servisime gittim yedek parça bölümünden ruhsat bilgilerimi vererek parçayı izmirden sıfır bulduk ve montajını yaptık ortalama 500 tl gibi bir rakam oldu ama değdi.Teşekkürler arkadaşlar.

Yorum

İşleniyor...
                X