Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Desing donanıma Afl far

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Desing donanıma Afl far

Merhaba 2016 model desing donanım aracımda biliyorsunuz afl yok. Ve mevcut farlarımdan da hiç memnun değilim. Biraz araştırdımda xenon çok tavsiye edilmiyor. Led iyi diyorlar ama oda 800 tl gibi bi rakam çıkıyor. Bu konuda sizden ricam nasıl bir yol izlemeliyim. Yada afl far olabilir mi olursa kaça çıkar. Şimdiden teşekkürler.

Afl far çok maliyetli yapımı zor. Led olarak satılan ampuller ise hareket halinde, zifiri karanlık yolda, yağmurlu hava, ıslak asfalt gibi zeminlerde kesinlikle ideal aydınlatmayı sağlamıyor. Farınız da bulunan mercek yapısı da led için uygun değil. Aracınızın ampul tipine uygun kaliteli 4300k veya 5000k değerlerinde xenon kit kullanabilirsiniz. Yaklaşık 3 senedir Philips 4300k xenon kit kullanıyorum halen daha memnunum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
      Afl far çok maliyetli yapımı zor. Led olarak satılan ampuller ise hareket halinde, zifiri karanlık yolda, yağmurlu hava, ıslak asfalt gibi zeminlerde kesinlikle ideal aydınlatmayı sağlamıyor. Farınız da bulunan mercek yapısı da led için uygun değil. Aracınızın ampul tipine uygun kaliteli 4300k veya 5000k değerlerinde xenon kit kullanabilirsiniz. Yaklaşık 3 senedir Philips 4300k xenon kit kullanıyorum halen daha memnunum.
      Led takmış biri olarak kullanım deneyimi bakımında aynen dediğiniz gibi oluyor.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Bende 1 gecelik takıp hemen sonrasında xenon kit'e dönüş yapmıştım. Xenon'un dezavantajı ampuller soğukken ilk selektör güzel ama ikincide patlama yapmıyor. Gündüzleri pek selektör kullanmamak gerekli.

Yorum

İşleniyor...
        X