Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni İnsignia alımı hk.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni İnsignia alımı hk.

Merhabalar,

Aranıza İzmirden yeni katıldım, adım Ulubey.. Hayırlısıyla insignia 1.6t almayı düşünüyorum. İlanlarda 2 araç arasında kararsız kaldım. Sizce hangi aracı seçmeliyim şimdiden teşekkürler.

1-) https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...84219075/detay

Fiyat 83.500 TL: Bu araç Cosmo paket. Sadece sağ arka kapı ve çamurlukta çizikten boya olduğu yazılmış. Bakımları yeni, LPG li, Çelik Sübap takılmış ve km 123 bin.

2-)https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...70091492/detay

Fiyat 77.000 TL. Bu araçta ilk sahibinden, HB, Ful servis bakımlı. LPG yok, 156 binde. Değişen yok 5 parça boya var. 5 adet hasar kaydı var. ( 14bin (ön tampon far), 1777( Sol arka kapı sacı), 340. 450, 350)
    Araç Cosmo pakete ilave Full deri koltuk, Sunroof, Flexride, Orjinal Navigasyon, Park Asistani, Joystick mevcut.

Hasarlarını detaylı değerlendirmeniz şartıyala 2. Araç bence daha iyi. Servis bakımlı olması önemli. Deri koltuklar güzel.

Yorum

Bencede 2 daha iyi gibi 1de cosmo paket ama joyistik yok.arabadan keyif almak istiyorsan dolu olsun. Sunroof flexi şase VS var bunlar güzel donanımlar ama fiyatında uygun kesinlikle motoruna VS baktırın ama eksper ler 4.4lük iş yapmıyor benden söylemesi kendi ustanıza göstermek daha mantıklı benim aks kırıldı orijinal 8bin küsür TL siz düşünün

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bence ve kesinlikle 2.nci araç.
          Gerekçelerim; km birbirine yakın ama fiyat farkı var. Birinci araç saatli bomba, vakti
          geldiğinde patlar, şayet servis bakımlı ise ikinci araçta bir insigniayı farklı kılabilecek
          her şey (flexride, deri döşeme, açılır tavan, muhtemelen dvd 800 veya 500 navi)var,
          daha ne olsun? Üstelik de lpg filan bulaşmamış. Gerçi ikinci el biraz şans işi ama,
          bakımları yetkili serviste zamanında yapılmış, mazisi belli bir araba ise alınır.

Yorum

Bilgiler için teşekkürler benimde ikinci araç düşüncem var nasip baalım.

Yorum

Ben de benzer bir araç bakıyorum ama ikinci aracın kaput filan değişmiş, Ekstraları güzel ama boyası da fazla ve LPG olmaması ekstra 8-10 bin maliyet demek. Birinci aracında ağır bakımları var ama donanım açısından ciddi eksisi var. Karar vermek zor, hangisini seçecekseniz merak ediyorum rolleyes

Yorum

Arkadaşlar farklı bir araç aldım. 2010 beyaz Insignia 1.6t. LPG li (violle sıvı sistem) araç km su 120 bin hatasız boyasız tramersiz. Yine opsiyonel olarak en dolusu 85 bine geldi. Nasip...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ulubey View Post
                  Arkadaşlar farklı bir araç aldım. 2010 beyaz Insignia 1.6t. LPG li (violle sıvı sistem) araç km su 120 bin hatasız boyasız tramersiz. Yine opsiyonel olarak en dolusu 85 bine geldi. Nasip...
                  Hayırlı olsun.

Yorum

İşleniyor...
                  X