Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 T hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.4 T hakkında

Öncelikle Merhabalar, aranıza yeni katıldım. Yarın iki Insignia 1.4T bakacağız nasipse. Acaba almadan önce kontrol et dediğiniz veya kontrol ettir dediğiniz bir nokta varmı Insignia 1.4T da ? Teşekkürler şimdiden.

Öncelikle şimdiden hayırlısı olur inşallah. İnsignia için bildiğim kadarıyla şuraya bakın mutlaka burasını kontrol ettirin diyebileceğim biryer yok. Expertiz sonucuna hareke edersiniz. 1,6T malum sitede edition donanıma sahip araçları bile cosmo diye kaptırmaya çalışıyorlar.buna dikkat edin derdim 1,6t olsaydı eğer. Bakacağınız araç edition ve edition elegance donanıma sahip, baktıgınız aracın modelını ve donanımınıda belirtseydiniz, 1,4t kullanıcı arkadaşların birkaç tavsiye olabilirdi belkide.

Yorum

Hoşgeldiniz şimdiden yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Makyajsız kasada "Yeni Stil Paket" adında satılanı 1.4'lerin en dolusu ve Cosmo'ya en yakını oluyor. Makyajlı kasada ise Sunroof, Kış Paketi gibi eklemeler yapılabiliyordu.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hepinize teşekkür ederim. Bugün full Exper yaparak aldık aracı. Kazasız belasız sürüşler nasip olur inşallah.

Yorum

Hayırlı olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LethalSteel View Post
              Hayırlı olsun
              Teşekkürler ????

Yorum

aracınız Hayırlı olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Blg0044 View Post
                  Hepinize teşekkür ederim. Bugün full Exper yaparak aldık aracı. Kazasız belasız sürüşler nasip olur inşallah.
                  Full eksper nasıl oluyor bilmiyorum da ekspertiz yapan kişi 1.4 T tanıyor ise ne ala ,tanımıyorsa sizi aldatmış olabilirler.Özellikle malum sitede bir ton
                  çakal var , sütçü beygirini Akhal Teke diye satıyorlar Keşke linki paylaşsaydınız , bir baksaydık ne imiş, ne değilmiş.Her ne ise , hayırlı olsun,kazasız
                  belasız kullanın.

Yorum

bende 1,4 editon elegance ınsignia kullancısıyım asagı yukarı bır senedır bınıyorum kazasız belasız kullanın .

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun.. kazasız belasız güzel günlerde kullanın

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                      X