Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bluetooth olmadan kablo ile iphone bağlanma sorunu.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bluetooth olmadan kablo ile iphone bağlanma sorunu.

Merhaba, çok yeni bir insignia kullanıcısıyım, bluetooth ile bağlanmadan usb ile bağlandığımda telefonum şarj oluyor fakat telefonumda youtube, yada radyo uygulaması açtığımda ses alamıyorum bu normal bir şey mi yoksa bir sıkıntımı mevcut, bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olursa sevinirim.

Lightning kablonuz hasarlı ya da çakma olabilir. Orijinal kablo ile bağlantı kurmayı deneyiniz.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
    2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Lightning kablomun orijinal olduğuna eminim ve sıkıntısız bir şekilde laptopa bağlanabiliyorum yinede teşekkür ederim.

Yorum

Araba kaç model?
        telefondan müzik açarken radyodan kaynak tarafını değiştirmeniz lazım.
        InsigniaTEAM

Yorum

2015 model, kaynak tarafını nasıl değiştiriyoruz?

Yorum

Makyajsız insignialarda bluetooth ile bağlandığınızda telefon dışında muzik streaming yok. Telefondan müzik dinlemek istiyorsanız usb bağlantısı sadece iphone u destekliyor bildiğim kadarı ile. Onu yapabilmek için de telefonu usb ile bağladıktan sonra aux tuşuna ipod moduna gelinceye kadar basıyorsunuz. Böylece tüm ipod müzik menüsüne ulaşabilirsiniz. Yada herhangi bir müzik uygulaması yada navigasyon seslerini de yine ipod modunda alabilirsiniz. Makyajlı yada yeni kasa insignialarda bluetooth ses aktarımı var mı bilmiyorum.
            2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekeskin97 View Post
              Makyajlı yada yeni kasa insignialarda bluetooth ses aktarımı var mı bilmiyorum.
              Makyajlı Insignia'da Bluetooth ile ses aktarımı var. İşletim sistemi ayırmıyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Artık vazgeçtim, kablo ile bağladığımda iphone u görüyor fakat ne telefon görüşmesinde ne de iphone üzerinde çalan müzikte ses veriyor, bluetooth da sıkıntı yok, galiba usb girişinde bir sıkıntı var.

Yorum

aynı sıkıntı bende de mevcut buletooth ile bağlı iken medya oynatımında falan problem yok ama kabloyu bağlayınca medya falan oynatamıyorum telefon görüşmesi yapabiliyorum ama medya oynatamıyorum
                  2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

değişik bir durum, merak ettim, incelemek lazım
                    InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                    X