Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tavsiye İstiyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tavsiye İstiyorum

Merhaba ,

Öncelikle aranıza aldıgınız ve sizler ile tanıştıgım için menun oldum.
    İsmim serkan 40 yaşında mühendisim .

Şuanda kulandıgım araç kia-Rio 1,5 dizel 13 yıldır kullanıyorum
    İşletme maliyetinden aşırı derecede memnum , ayrıca daga taşa eşek niyetine biniyorum ,hiç sorun çıkarmıyor yagını suyunu koy devam.Parçaları çok ucuz .. Onun dışında yazın şehir içi araba şehirler arası ve tatillerim de motosiklet kullanırım.

Bu sıralar sık sık tekirdağ ankara yapma durumum var , ailevi nedenlerden dolayı ,
    Kia-Malum küçük araba yoruyor , Şöyle kendimi daha rahat gelip gidecek konforlu bir araba almaya ihtiyacım var..

2012 model insigna 2,0 dizel almayı düşünüyorum 160 hp likten ,
    Fiyatları çok uygun diger araçlara göre o yüzden açıkcası acaip kıllandım (hani derler ya pahalıdır vardır bir hikmeti ucuzdur vardır bir zileti) kronik sorunumu var neden bu araba bu kadar ucuz diye biraz araştırdım motor problemi sıklık ile yapmış , bu kadar sorunlu mu ? yağ pompası sorunu var galiba.

Esas siz kullanıcılara sormak istedim ,işin aslı astarı nedir dogrusu nedir.

Bu kardeşinizin üzerine allahını seven bilgi atsın

HEpinize kolay gelsin.

Uzun uzun anlatacak zamanım yok, yine de size ip ucu vereyim
    Aşağıdaki bağlantıyı biraz inceleyin, teknik destek bölümünde başka
    başlıklar da bulabilirsiniz, umarım doğru bir karar vermeniz için yardımcı olur.
    https://www.insigniateam.com/forum/t...ik-ariza/page3
    Son düzenleme: Şaman TÜRKSOY; 19.11.2019, 13:53.

Yorum

çok teşekkürler Sn Türksoy

Yorum

gerçi o postu sonuna kadar okumuştum daha önce yinede sorayım dedim. Mesela Triump tiger 800 motor kronik marş motoru dillere destan olmuştur ama o kadar dert edilecek konu değildir.

Yorum

Hoş geldiniz. Güncellenmiş parça kullanılan motoru alırsanız sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hocam maalesef insanımızın tercihler bilgi ve zekadan çok, ön yargı ve duyumlarla şekilleniyor.

Bu araç mükemmel bir araç değil ama satıldığı fiyatlar çok çok uygun ve o fiyata mükemmel bir araç.

Ucuz olmasının başlıca nedenleri D segmenti araçların maliyetli olduğu ön yargısı; 2.0 litre motorun MTV'si.

Bu araca alternatif olarak; eğer çok fazla yol yapmıyorsanız, makyajlı kasa 1.6T (170 ps SIDI) benzinli Insignia düşünebilirsiniz. Makyajlı kasa bariz daha konforlu bir araç. Üstüne bir de benzinli motorun pürüzsüz sürüş keyfi var.
            (Benzin maliyetinin bir kısmı da MTV'den karşılanır.)

Yorum

Geri bildirimler için teşekkür ederim çıkma motor bile bakmaya başladım

Yorum

İşleniyor...
              X