Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sesli komut aktif olmuyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sesli komut aktif olmuyor

Öncelikle herkese merhaba İnsignia 1.6T 170 hp araca sahibim aracı yeni aldım sesli komut özelliğini denemek istedim ancak aktiflestirilemedigini kullanılamadı gibi uyarilar alırım.Sebebi nedir?Nerden aktiflestirebilirim? Teşekkürler

Merhaba, hoş geldiniz.
    Multimedyaya bir telefon tanımlı ve bluetooth bağlantısı varsa sesli komut çalışır.
    Aşağıdaki linke bir göz atmanızda fayda olabilir.

https://www.insigniateam.com/forum/t...klamalar%C4%B1

Yorum

Merhaba hoş bulduk.
      Telefon bağlantısı yapıp denediğimde ayni hatayi alıyorum.Surucu bilgi ekraninda ise direksiyon tuşuna bastigimda dil uygun olmadığının hatasini alıyorum aktiflesme saglanmiyor

Yorum

Hoş geldiniz
        malesef aracınızda türkçe ses tanıma çalışmıyor. Eğerki kullanmak istiyorsanız 2 seçenek var 1.Araç dilini ingilizce yaparak ingilizce komutlar ile kullanmak. 2.Android telefonunuz varsa cyberon voice commender adlı programı indirin ardından varsayılan olarak ayarlayın, multimedya üzerindeki mikrofon iconuna basarak sesli komut özelliğini kullanabilir siniz.
        1.6 SIDI

Yorum

2. Seçeneği deneyeceğim peki 1. Secenek için arac dilini nasıl ingilizce yapabilirim

Yorum

Birde 2. Dediğiniz seçenekte Türkçe olarak kullanabilirim değil mi

Yorum

Cyber voice commender adli program store'da bulunmuyor ama bir alternatifi var mi acaba

Yorum

Teşekkürler dediğiniz iki yöntemlede sorunu hallettim ancak araca sesli komutta Türkçe dil desteği yuklemenin bir yolu varmi acaba

Yorum

Malesef yok , o durum 2015 yılından önce alınan insignialarda opel mağduriyet güvencesi altında korumaya alınmıştır. O mağdurlardan biri olarak konuyu iyi iyibilirim.
                  1.6 SIDI

Yorum

Cyber programını alalı çok olmuştu, var zannettim yokmuş artık, bu programın kullanımı güzel idi fakat farklı programlar mutlaka vardır denemek gerekiyor. Ancak dikkat etmeniz gerek bir konuda türkçe ses tanıma paketi yüklemeniz gerekebilir. telefon güncel ise gerekmeye bilir. Sorun yaşarsanız özel'den mesaj atın. Biraz karışık olabilir. TEŞEKKÜRLER OPEL
                    1.6 SIDI

Yorum

İşleniyor...
                    X