Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Saç Bakımı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Saç Bakımı

Uzun süredir zeytinyağını saç şampuanımla karıştırarak kullandım. Daha sonra da argan yagınında faydalı olduğunu öğrendim ama bu kez argan yağlı şampuan arıyordum, annem bana native base şampuanını söyledi. kullanmış kendısı de , överek anlatınca ben de almaya karar verdim, ben de de aynı etkiyı vermesini istiyorum.

Bu neydi şimdi?

Yorum

Gönderilerine bakılırsa arkadaş forumu biraz günlük gibi kullanıyor sanırım

Sonucu merakla bekliyoruz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bence bilgi amaçlı yazdı. Bi faydası olur amacı ile.

Yorum

arkadaşın tarzı bu teşekkürler
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

bence insignia forum sitesinin amacını farklı alanlarda ifa ediyor
            2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Öneri dilek temenni hepsi var ihihiihihiihihi

Yorum

Araçları argan yağlı mı yoksa zeytinyağlı şampuanla mı yıkamalıyız acaba... Kafamda deli sorular...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asng View Post
                  Araçları argan yağlı mı yoksa zeytinyağlı şampuanla mı yıkamalıyız acaba... Kafamda deli sorular...
                  Bu artık "Sac Bakımı" konusuna giriyor

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post

Bu artık "Sac Bakımı" konusuna giriyor
                    Ben konu başlığını okuduğumda önce araba saçı bakımı zannettim, yahu saçı
                    zaten boya koruyor, ne bakımı diyecek oldum baktım ki mesele farklı

Yalnız şurası bir gerçek ki son dönemlerde üye olan bazı arkadaşların açtıkları
                    konu başlıkları 'bu kadar da olmaz' dedirtecek nitelikte, efti püften mevzuları
                    konu başlığı yapıyorlar. Adam lastiğine sibop alacak, tavsiye bekliyor , bu ka-
                    dar yani, arabanın sesini kaydetmiş arızası nedir diye soruyor,sanki biz müneccimiz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Ben konu başlığını okuduğumda önce araba saçı bakımı zannettim, yahu saçı
                      zaten boya koruyor, ne bakımı diyecek oldum baktım ki mesele farklı

Yalnız şurası bir gerçek ki son dönemlerde üye olan bazı arkadaşların açtıkları
                      konu başlıkları 'bu kadar da olmaz' dedirtecek nitelikte, efti püften mevzuları
                      konu başlığı yapıyorlar. Adam lastiğine sibop alacak, tavsiye bekliyor , bu ka-
                      dar yani, arabanın sesini kaydetmiş arızası nedir diye soruyor,sanki biz müneccimiz
                      ???????????????????????????? motor sesi kaydetme nedir )

Yorum

İşleniyor...
                      X