Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia'dan sonra ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia'dan sonra ?

Selam

aracım 2014 Makyajlı kasa 1.4 T stil paket + sunroof donanıma sahip.

şu an 124000 km de, hiç bir memnuniyetsizliğim yok ancak değiştirmeyi düşünüyorum.

Baktığım araçlardaki benim için en büyük kriter LPG uyumu, otomatik şanzuman olması ve keyless go...

inanın kafam patladı, yok , araç yok. Üzerine bi insignia parası daha eklersem bu özelliklerin olduğu , yaklaşık aynı yaşta bir araç bulabiliyorum.

İnsignia dan sonra, üzerine servet eklemeden alabileceğim bir araç var mı ?

Fikrin kadar varsın!

Zor soru, bence insigniadan sonrası yine bir insignia.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
      Zor soru, bence insigniadan sonrası yine bir insignia.
      Yıllardır bu fiyata bu ekonomi ve donanıma alıştık.

Grand sport tan memnun musunuz ?
      Fikrin kadar varsın!

Yorum

Çoook, arabam 10 bin oldu, şu an satılık, bir exclusive peşindeyim

Yorum

2013-2014 Model 5.20i keser herhalde Insignia'dan sonra, 160-180 bin TL arasına bulunabiliyor.
          Diğer türlü attan inip... diye başlayan atasözünü doğrular hale gelinir herhalde :-)

Yorum

İnsigniadan sonra İnsan ister istemez B. A. M. üçlüsüne bakıyor
            Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
              2013-2014 Model 5.20i keser herhalde Insignia'dan sonra, 160-180 bin TL arasına bulunabiliyor.
              Diğer türlü attan inip... diye başlayan atasözünü doğrular hale gelinir herhalde :-)
              kesinlikle .
              Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
                İnsigniadan sonra İnsan ister istemez B. A. M. üçlüsüne bakıyor
                o üçüne de baktım gerçekten, Ancak aynı yaşta ve keyless go olan herhangi bir model için bir insignia parası daha ekliyoruz. daha ucuza da bişey bulamıyorum. insignia tam bir fiyat/performans aracı.
                Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post

o üçüne de baktım gerçekten, Ancak aynı yaşta ve keyless go olan herhangi bir model için bir insignia parası daha ekliyoruz. daha ucuza da bişey bulamıyorum. insignia tam bir fiyat/performans aracı.
                  Ve buna rağmen kıyacaksınız o İnsigniaya hiho

Geçen yaz kardeşim ile uzun bir seyahate çıktık. Aracı dönüşümlü kullanıyoruz...
                  Seyahat bitiminde " Ben ne kadar ön yargılıymışım.
                  Bu güne kadar her araba sohbetinde bu araca bu markaya yaklaşılmaz, kullanılmaz vs aklıma ne geldiyse söylemişimdir.
                  Şimdi tüm dediklerimi geri alıyorum. Bu paraya bu aracı nasıl aldın.? Diğer araçlara kıyasla tek kelime ile kaçırılmaz."
                  Sadece hafifçe hoşuma giden bir sohbet kıvamı .

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

az önce aynı başlık ile farklı bir konu olduğunu fark ettim.

Halen ne alınabilir diye bakıyorken ön arka fren balatalarını değiştirdim. bir taraftan da masraf yapıyoruz
                    Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Ve buna rağmen kıyacaksınız o İnsigniaya hiho

Geçen yaz kardeşim ile uzun bir seyahate çıktık. Aracı dönüşümlü kullanıyoruz...
                      Seyahat bitiminde " Ben ne kadar ön yargılıymışım.
                      Bu güne kadar her araba sohbetinde bu araca bu markaya yaklaşılmaz, kullanılmaz vs aklıma ne geldiyse söylemişimdir.
                      Şimdi tüm dediklerimi geri alıyorum. Bu paraya bu aracı nasıl aldın.? Diğer araçlara kıyasla tek kelime ile kaçırılmaz."
                      Sadece hafifçe hoşuma giden bir sohbet kıvamı .
                      Ben de Insignia almadan önce Opel'i "uzak durulacak mark" olarak görüyordum. Marka hakkında hala iyi düşündüğümü söyleyemem ama Insignia f/p olarak mükemmel bir araç. Özellikle 2. el alındığında gerçekten şaka gibi bir fiyata alıyorsunuz.

Yorum

Astramı sattım. Qasqai alacaktım. Gittim astra aldım. Otomobil segmentinde en iyisi opel

Yorum

Insignia'dan sonra premiumlarda bile birçok donanımdan mahrum kalıyorsunuz. Mesela G30 BMW 3 serisinde arka koltuklar için klima çıkışı yok. Bazı paketlerde arka koltuklar katlanmıyor. Bana göre Insignia'yı satıp üzerine bir çuval para koyup Alman premiumlarının D sınıfı temsilcilerine geçmek pek mantıklı değil. Ben çıkışı 4x4 japonlarda buldum.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                          2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

4x4 Japonlar da düzgün değil ki, deli paraya satılan Nissan X-Trail'de lafra şerit takip var ama şerit takip dediği önce bir lamba yanıyor sadece, araba yola çıkıyor otomatik kapı kilitleme yok. Tamam araç geniş ama hala 2004 tasarımı kasayı kullanıyor. Opel'le pek kıyaslanamaz diye düşünüyorum. Ama Japon derken Lexus diyorsanız o zaman başka :-)

Yorum

Ben Subaru ve Mazda'yı kasdetmiştim. Bahsettiğiniz araç İngiltere'de üretilen Renault kırması. Insignia 1.4 t'den Mazda CX-5'e geçtim bahsettiğiniz özelliklerin hepsi aracımda mevcut. Subaru Forester'da da park sensörleri dışında donanım eksiği bulunmuyordu.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                              2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

İşleniyor...
                              X