Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracımı sattım tekrar görüşmek dileğiyle

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aracımı sattım tekrar görüşmek dileğiyle

Merhaba Arkadaşlar,
    2 gün önce 1.6cdti insigniami satmış bulunuyorum. eski aracim olan vw cc ye geri döneceğim gibi görünüyor. Yazdıklarınızı takip etmek, biseyler öğrenmek keyifliydi. Çok fazla vakit ayiramasamda tüm yazılanları okumaya çalıştım. Insignia aldıktan sonra böyle mükemmel bir aracin turkiyede gerekli değeri görmediğini gordum. Sağlam kullanışlı konforlu ve bir çok premium segment araçta olmayan özellikleri var. Neden sattigima ve vw dönmeye karar vermeme gelecek olursak. Ilgisiz yetkili servisler, myopel platformundaki çözülmek bilmeyen sorunlar vb gerekçelerim var. Satılmaz piyasası yok diyen arkadaşlar oluyor ilanı koyduktan 2 hafta içerisinde aracım satıldı, temiz ve bakımlı araba marka farketmeksizin satar. Hepinize keyifli surusler dilerim.

Orjinal yazı sahibi: Richards View Post
    Merhaba Arkadaşlar,
    2 gün önce 1.6cdti insigniami satmış bulunuyorum. eski aracim olan vw cc ye geri döneceğim gibi görünüyor. Yazdıklarınızı takip etmek, biseyler öğrenmek keyifliydi. Çok fazla vakit ayiramasamda tüm yazılanları okumaya çalıştım. Insignia aldıktan sonra böyle mükemmel bir aracin turkiyede gerekli değeri görmediğini gordum. Sağlam kullanışlı konforlu ve bir çok premium segment araçta olmayan özellikleri var. Neden sattigima ve vw dönmeye karar vermeme gelecek olursak. Ilgisiz yetkili servisler, myopel platformundaki çözülmek bilmeyen sorunlar vb gerekçelerim var. Satılmaz piyasası yok diyen arkadaşlar oluyor ilanı koyduktan 2 hafta içerisinde aracım satıldı, temiz ve bakımlı araba marka farketmeksizin satar. Hepinize keyifli surusler dilerim.

hayırlı olsun.bende 4 aydır cc sahibiyim.daha önce 1.6 180 beygir insignia st vardı.otomatik vites alt devir canlılığı makul yakıtı avantajlı cc için.ama dediğiniz gibi opelin konforu kalitesi daha fazla.aldığım araç 4 4 yaşında ama teybinden ufak tefek düğmeleri hep arızalı.çok dandik malzemesi var.geçenlerde devirdaim pompası garantiden değişti.benden önceki sahibi 2 yıl önce garantiden değiştirmiş.yani servis çok güzel ama 4 yılda 2 defa pompa nasıl değişir anlam veremedim.dsg kavramada araç 1 yıllıkken değişmiş.Aracın tipi çok hoş.şimdiden hayırlı olsun.
    Opel İnsignia Sport Tourer Cosmo 1.6T  2010 Metro Mavi+Panoramik Cam Tavan

Yorum

Hayırlısı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı olsun, keyifli sürüşler
        2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

İşleniyor...
        X