Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acil tavsiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Acil tavsiye

Bir tane 1.6 thp otomatik 508 buldum int ilanı yok elemandaymis 3 yıldır araç

2012 de bir kazada ön kaput ön cam sağ çamurluk değişmis tramerden detaya bakınca bunlar dışında direksiyon pompası değişmiş tampon bağlantı parcalri krom amblem vs degisim görünüyor

İki üç ay önce de yetkili serviste bakım yaptırmış bakımda rutin filtre ve yağlar dışında termostat turbo hortumu su dafitici ve kutusu birde su hortum değiştirmiş araç ful donanım km 100 bin civarında fotokardan diri bir araca benziyor birde bu thp motorlarda kronik olan yüksek basınç pompasini değiştirmiş eleman benden al veya alma bilgin olsun dedi bende int bakınca özellikle rcz lerde meydana gelmiş değişimle sorun ortadan kalkmış

Kafam çok karışık ne yapmalıyım boya takintim yok ve 4 yıl binerim diyirum esimde kullanacağı için boya yine olur galiba

Bence önden kazalı araçlara hiç girmeyin derim hocam(Türkiye burası). Thp motor da şahsen ben tercih etmem. Siz 508 almayı kafaya koymuşsunuz sanırım .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post
      Bence önden kazalı araçlara hiç girmeyin derim hocam(Türkiye burası). Thp motor da şahsen ben tercih etmem. Siz 508 almayı kafaya koymuşsunuz sanırım .
      Kafaya koymak değilde paramin yettiği en iyi araç 508 yoksa gönlümde hep bir Insignia mevcut

Yorum

Bütçeniz ne kadar?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: balkes View Post
          Bütçeniz ne kadar?
          Max 70 bin tl civarında

Yorum

Selam İlbilge Kardeş, gel bu işten vazgeç sen, zaten 100 bin olmuş, o kadar kaza, değişen, bu araba 150 bin olana kadar sende kalsın,son sahibi olursun,boş ver Önden kazalı, ihtimal hava yastıkları açılmıştır, o zaman ön göğüs de değişmiştir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
              Selam İlbilge Kardeş, gel bu işten vazgeç sen, zaten 100 bin olmuş, o kadar kaza, değişen, bu araba 150 bin olana kadar sende kalsın,son sahibi olursun,boş ver Önden kazalı, ihtimal hava yastıkları açılmıştır, o zaman ön göğüs de değişmiştir.
              Eyvallah abi öyle olacak

Yorum

Ön cam kaput ve çamurlukla birlikte değiştiğine göre, büyük ihtimalle araç kazada şasiye kadar darbe almış ve cam sıkışarak patlamış. Tabii ki yanılıyor olabilirim ama tahminim bu yönde, o yüzden de böyle bir araçtan uzak dururum. (NOT: Benim de boya-değişen takıntım yok ancak araç şasiye darbe almışsa sıkıntı çıkarabilir. O yüzden benim için şasiye darbe alması "kırmızı çizgi" ...)

Yorum

Dün boyasız düşük km li bir 508 aldım artık hayırlısı

Yorum

Hayırlı olsun

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı olsun.
                      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

hayırlı olsun
                        insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                        honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Hayırlı olsun kardeş, kazasız, belasız kullan

Yorum

Hayırlı olsun. Şöyle detaylı bir karşılaştırma yazısı bekleriz.

Yorum

Hepinize teşekkür ederim biraz daha kullanayim inşallah bir inceleme yazacağım ama ilk görüş olarak beklediğimden iyi olduğunu söyleyebilirim

Yorum

İşleniyor...
                              X