Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Servis bakım ücretleri hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Servis bakım ücretleri hakkında

Arkadaşlar merhaba,

Aracımda motor yağı değişimi uyarısı çıktı ben de yetkili servise fiyat sordum. Yağ-polen-hava-yakıt filtresi, ve motor yağı değişimi için toplam 900 lira istedi. Yakıt filtresi olmazsa 600 lira dedi. Daha önce yaptırmadığım için sormak istedim, fiyat normal mi?

Normal gibi yeni araçlarda kullanılan filtreler daha pahalı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yakıt filtresi?? O olmazsa fiyat normal.
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cezmi View Post
        Arkadaşlar merhaba,

Aracımda motor yağı değişimi uyarısı çıktı ben de yetkili servise fiyat sordum. Yağ-polen-hava-yakıt filtresi, ve motor yağı değişimi için toplam 900 lira istedi. Yakıt filtresi olmazsa 600 lira dedi. Daha önce yaptırmadığım için sormak istedim, fiyat normal mi?
        Şu an Opel bakım kampanyasında 3 yaş altı araçlarda bu bakım 1199 TL sizin araç kaç yaşında ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post

Şu an Opel bakım kampanyasında 3 yaş altı araçlarda bu bakım 1199 TL sizin araç kaç yaşında ?
          2009 model.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cezmi View Post

2009 model.
            yakıt filtresi var mı o araçta?
            Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: egeyildirim View Post

yakıt filtresi var mı o araçta?
              Arkkadaşlar servis yakıt filtresini de değiştirdik dedi. Yıllık bakım, rot balans, motor içi temizlik toplam 1050 lira verdim.

Yorum

ben yakıt filtresi yok diye biliyorum da ondan
                Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: egeyildirim View Post
                  ben yakıt filtresi yok diye biliyorum da ondan
                  Valla dostum bilemeyeceğim, servislere de pek güvenmiyorum, dediğinde haklı olabilirsin, araba edition model. Servis sonrası, yakıt tüketimi 12-13 litreden 18 litreye çıktı. Neden böyle oldu diye sorduğunda tatmin edici cevaplar da alamıyoruz. Diş doktoruyum, bana dişi ile alakalı soru sorulduğunda, ben anlamam git başımdan demem gibi bir şey bu.

Yorum

130.000 bakım 800 tl yetkili serviste yapıldı

Yorum

Ben uzun zamandır yetkili servis kullanmıyorum. İyi bir ustam var. İçim rahat. Yağ motul ,parçalar onun bildiği tecrübeli olduğu parçalar kullanıyor. İstersn dışardan orjinal al kullan. Trip yok. Sohbet güzel. Daha nolsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: balkes View Post
                        Ben uzun zamandır yetkili servis kullanmıyorum. İyi bir ustam var. İçim rahat. Yağ motul ,parçalar onun bildiği tecrübeli olduğu parçalar kullanıyor. İstersn dışardan orjinal al kullan. Trip yok. Sohbet güzel. Daha nolsun.
                        Hangi ildesiniz hocam?
                        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İzmir merkez

Yorum

Merhabalar geçen gün aracımın turbo hortumu büyük bir gürültüyle boğa kısmından koptu. Yenisi ile serviste orjinal GM hortum kullanıldı. ilk verdikleri fiyat 1239 tl + işçilik söylendi. İnternetten araştırınca malzemenin 800 civarı olduğunu gördüm servis yetkiline gösterdim sağolsun onlarda indirim yaptı işçilik ve kdv dahil 1200 TL

Yorum

bugün istanbul topkapı opel odak ta 3. bakımımı yakıt filtresi hariç 600tl ye yaptırdım. aracım 1.6 dizel otomatik

Yorum

İşleniyor...
                              X