Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia 1.4 turbo yardim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia 1.4 turbo yardim

iyi gunler kolay gelsin ismim gokhan forma yeni kayit oldum.sizden nacizane fikirlerinizi almam lazim.nette arastirdim ama objektif olarak bir yorum bulamadim.kendi aracim 2016 mod. i20 1.4 crdi elite panoroma. makyajli (2013 ve sonrasi) insignia 1.4t almak istiyorum lpg benzinli olarak kullanacagim.ama nette arastirmamda surekli ariza cikardigi lpg ile uyumlu olmadigi termostat ve su haznesi sorunlarinin oldugu ozellikle turbo arizasinin fazla oldugunu yazmislar.sizden ricam objektif bir sekilde bu arizalar makyajli kasada da varmi ve lpg de nekadar yakar eksisi artisi nedir yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim yorumlariniz icin.

Bazı araçlarda fabrikasyon hata olarak zamanla su haznesinin alt tarafının çatlaması sorunu oldu ama basit bir sıkıntı ve ucuz bir parça, alıp değiştiriliyor. 1.4T modelleri fabrikasyon lpgli olarak üretildi ve satıldı bir ara, uyumsuz olsa fabrika garanti vermezdi. Kardeşimde de var kullanıyor ve çok memnun. Ben şahsen tavsiye ederim. Ama ikinci el araç alırken en önemlisi temiz düzgün araç bulmak.
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

tesekkur ederim.

Yorum

İşleniyor...
      X