Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracım 130hp mi? 160 hp mi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aracım 130hp mi? 160 hp mi?

arkadaşlar bir türlü anlayamadım öncelikle ruhsatta 96kw yazıyor ancak tramer sorgulama yaptığımda gelen mesajda insignia cosmo 2.0 cdti 160hp diye geçiyor. aracın arkasında cdt beyaz renkte ı ise siyah renkte. turbo var. bir diğer mesele de muayane kağıdında model olarak og-a olarak geçiyor bunu aratınca da edition modeli çıkıyor. ruhsaatta ise nb loumousin olarak geçiyor. benim aracım cosmo mu değil mi? 130hp mi?160hp mi? lütfen yardımcı olun

Bildiğim kadarı ile otomatik ise 160bg.
    2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Şöför kapısı iç tarafında boya kodunun yazdığı ara sütunda kw cinsinden yazar

Yorum

Otomatikse 160 hp diye bir şey yok, Cosmo ise 160 hp, Edition veya Ed. Elegance ise 130 hp.

Benim aracım Ed. Elegance ve son harf siyah renkte. Sanırım sizin araç da 130 hp'lik versiyon. Şoför koltuğu hafızalı ise Cosmo'dur, değilse Ed. Elegance veya Edition'dır.

Yorum

160 lık dizellerde çift, 130 luklarda orjinalde tek egzoz yok mu? Yanlış mı biliyorum?
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
            160 lık dizellerde çift, 130 luklarda orjinalde tek egzoz yok mu? Yanlış mı biliyorum?
            Biturbolarda çift egzoz var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post

Biturbolarda çift egzoz var
              Düzeltme için teşekkürler.
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Aracın fotoğrafını yükleyebilseniz direkt söylerdik ama büyük ihtimalle 130 luk
                34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: canc123 View Post
                  arkadaşlar bir türlü anlayamadım öncelikle ruhsatta 96kw yazıyor ancak tramer sorgulama yaptığımda gelen mesajda insignia cosmo 2.0 cdti 160hp diye geçiyor. aracın arkasında cdt beyaz renkte ı ise siyah renkte. turbo var. bir diğer mesele de muayane kağıdında model olarak og-a olarak geçiyor bunu aratınca da edition modeli çıkıyor. ruhsaatta ise nb loumousin olarak geçiyor. benim aracım cosmo mu değil mi? 130hp mi?160hp mi? lütfen yardımcı olun
                  Ruhsatta yazan 96 kw ile 1.36 yı çarpın çıkan sonuç beygiri verecek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: canc123 View Post
                    Ruhsatta yazan model ismini baz almayın noter rastgele yazıyor.
                    En basit kontrol yolu, AFL far yok ise yada arka kapı camlarında perde yok ise arabanız Edition donanımdır.
                    Ruhsatta 96kw yazıyor ise 130hp'liktir.
                    Arkadaki CDTI yazısında sadece I'nın siyah olması da 130hp olduğunu gösterir.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Teşekkürler cevaplar için

Yorum

İşleniyor...
                      X