Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1,5 aydır Serviste Mahsur kalan araç

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1,5 aydır Serviste Mahsur kalan araç

arkadaş merhabalar. Öncelikle yeni üyeyim konuyu yanlış yere açtıysam affola..

haziran ayının 7sinde bir trafik kazası geçirdim ve kaskolu aracımı yetkili servise çektirdim. Bazı parçalar yurtdışından gelcek dendi ve yaklaşık olarak 1,5 aydır arabasızım. Opel türkiye yetkilileri aracımın garantisi olmadığı için ikame araç vereyeceklerini bildirdiler. Vel hasıl benim bu noktada mağdur bir tüketici olarak yapacak birşeylerim olmalı lütfen yardımcı olun...

ilk opelim bir daha asla bulaşmam.. Ama şimdi durumu kurtarmam lazım. malum tatil dönemi çoluk çocuk çok mağdur olduk...

Yorum

Ikame aracı Kasko firması vermesi gerekiyor Bildiğim kadarıyla kaza yaptığınız için . parçalar konusunda da herhangi bir yorum yapamayacağım durumunuz gerçekten zor. Geçmiş olsun

Yorum

kasko ikame araç verdi 15 günlük aldık kullandık. sonrasında hala bekliyoruz..

Yorum

Geçmiş olsun. Bu döviz dalgalanmasından sonra neredeyse hiçbir firma yedek parça stoğu tutmuyor artık. Yan sanayi parçalar dahi epeydir ithal edilmiyor eldeki stok eritiliyor.
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
          X