Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhabalar kasko hakkında bilgi almak istiyorum Lütfen yardım...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhabalar kasko hakkında bilgi almak istiyorum Lütfen yardım...

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi kasko hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önceden hiç araç almadı bir kaç inceleme ile Opel İnsignia 1.6T Edition Elegance paket almaya karar verdim model yılı 2010 ancak aklıma bir soru takıldı. 10 yaşındaki araçlara kasko yaptırılmıyor diye bir söylenti duydum.Araçta şuan kasko yokmuş.İlk defa üsteme alacağım bir araç olduğu için biraz pahalı olur diye düşünüyorum ancak bu araca kasko çıkar mı ve maliyeti ne olur az çok bilgisi olan vardır diye tahmin ediyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

Hoşgeldiniz keyifli paylasimlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Hoşgeldiniz keyifli paylasimlar
      Teşekkürler sağolun. Konu hakkında bilginiz var mıdır acaba

Yorum

Bu konu da çok teknik bilgim yok ama 10 yaş ve üzeri araçlara sigorta yaptırmak mümkün fakat sigorta maliyeti arttığı için sigorta şirketlerinin para kazandirmadigi için fiyatı sisiriyorlar bu bütün 10 yaş ve yukarısı için gecerlidir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz, öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

Kasko tamamen kişiye özeldir, biz ne desek gereksiz olur. Ben 3.000 derim sizin sorgulamanızda 10.000 bile çıkabilir. Arabayı üstünüze alıp fiyat sorguladığınızda öğrenebileceksiniz. Ayrıca eklenen klozlara göre fiyat değişir.

Insignia henüz 10 yaş sınırına takılmaz muhtemelen
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mecnun View Post
            Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi kasko hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önceden hiç araç almadı bir kaç inceleme ile Opel İnsignia 1.6T Edition Elegance paket almaya karar verdim model yılı 2010 ancak aklıma bir soru takıldı. 10 yaşındaki araçlara kasko yaptırılmıyor diye bir söylenti duydum.Araçta şuan kasko yokmuş.İlk defa üsteme alacağım bir araç olduğu için biraz pahalı olur diye düşünüyorum ancak bu araca kasko çıkar mı ve maliyeti ne olur az çok bilgisi olan vardır diye tahmin ediyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.
            Mecnun bey, özelden ulaşırsanız yardımcı olabilirim.
            2015 1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo
            Beyaz / Flexride / Çevre görüş 2 / Opel Eye / Stil Paket (19") / Deri Döşeme / Isıtmalı Koltuklar / BOSE Ses Sistemi / Sunroof / Adaptive Cruise Control

Yorum

Merhaba yeni aldığım 2011 model 1.6t cosmo aracıma 2600tl min fiyat alabilerek kasko yaptırdım. Ayrıca kasko yaşı 16 yaştır. 16 yaş üstü araçlara yapılmaz

Yorum

bu biraz sigorta firması / acentesi ile aranızdaki ilişkiye de bakar. En yaşlı kasko yaptırdığımız araç 1998 model bmw olmuştu. Sigorta acenteleri teklif vermezken banka kendi çalıştığı acente üzerinden teklif vermişti, aynı teklifi acenteye gönderince yapmak durumunda kaldılar. Biraz ısrarcı olmanız gerekiyor. Tabi model eski olunca tutarda bir o kadar yükseliyor
                34HZD10

Yorum

İşleniyor...
                X