Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dvd800 güncelleme hakkinda bilgi lütfen acil

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Dvd800 güncelleme hakkinda bilgi lütfen acil

Arkadaşlar Merhaba ,

Kullanmış olduğum cihaz için güncelleme yapmak istiyorum.
    Aracım 2010 model

Odak Servisi aradım fakat Opel'in resmi sitesinden girerek kullanıcıların yapacağını söylediler.
    Yani ücreti neyse sipariş verelim dedim fakat artık Opel resmi bir karar almış ve site üzerinden işlem yapmak gerekiyomuş.
    Kredi Kartı ile sistem alınıyormuş ve cihaz üzerinden giriliyormuş,burada kafa karıştı tabi.

Siteye girdim fakat herhangi birşey bulamadım Güncelleme ile alakalı.
    Servis'ten Tolga Bey ile konuştum servise gelirseniz yönlendirme konusunda yardımcı olacaklarını söylediler.

Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmıdır
    Lütfen yardımlarınıız bekliyorum

DVD800 güncellemesinin online olduğunu hiç sanmıyorum, servislerde güncelleme cd'si oluyor ve bir çoğu da çizikten dolayı kullanılamaz duruma geliyor. Arabaya online güncelleme yapabilmek için internet bağlantılı laptop ile araca bağlanmak lazım ki hem herkeste laptop olmuyor hem de ara bağlantı için gerekli cihaz servis haricinde kimsede olmuyor.
    2.bir seçenek ise USB üzerinden güncelleme olabilir, o da internet üzerinden online satın aldığınız dosyayı usb'ye kaydedip araca usb'yi takıp güncelleme olabilir.
    InsigniaTEAM

Yorum

Ekleme: https://opel.navigation.com/product-...B/OpelEMEA/EUR

Böyle bir site buldum ama Opel dışında HERE adında bir firmanın aracı olduğu bir sisteme benziyor.
      linkte en son 2014-2015 avrupa güncellemesi var, alınabilir, DVD şeklinde.
      99 € +35€ kargo ile 134 €'ya geliyor.

Bir de Opel üzerinden olanı buldum; https://www.opel-accessories.com/ope...SwH!-983120367

Sağda göreceğiniz parça numarasıyla Opel yetkili servisten sipariş edebilirsiniz;
      Part Number 95517765
      Bu sitede fiyat görünmüyor, servisten teyit almak lazım. Opel aracılığıyla geleceği için kargo ücreti çıkmayacaktır.
      Eğer alırsanız kapalı ve açılmamış kutu olarak istediğinizi belirtin, dünyanın parasını vereceksiniz Başka arabalara yükleme için kullanmasınlar.
      InsigniaTEAM

Yorum

Sitede arkadaşlar varmış Nav800 cd sine sahip iletişime geçebilirler mi benimle. Ücret karşılığı bende paylaşıma dahil olmak iatiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mancesters View Post
          Sitede arkadaşlar varmış Nav800 cd sine sahip iletişime geçebilirler mi benimle. Ücret karşılığı bende paylaşıma dahil olmak iatiyorum.
          Hoşgeldiniz, her yere aynı mesajı yazmadan önce tanışma bölümünde bir kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz
          InsigniaTEAM

Yorum

demekki opel, navigasyon datalarını HERE firmasından alıyormuş.

https://here.navigation.com/europe/
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Olcay ben 38 yaşındayım batıkentte yaşıyorum. 2009 opel insignia 1.6T sahibiyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mancesters View Post
                Olcay ben 38 yaşındayım batıkentte yaşıyorum. 2009 opel insignia 1.6T sahibiyim
                Hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                  Ekleme: https://opel.navigation.com/product-...B/OpelEMEA/EUR

Böyle bir site buldum ama Opel dışında HERE adında bir firmanın aracı olduğu bir sisteme benziyor.
                  linkte en son 2014-2015 avrupa güncellemesi var, alınabilir, DVD şeklinde.
                  99 € +35€ kargo ile 134 €'ya geliyor.

Bir de Opel üzerinden olanı buldum; https://www.opel-accessories.com/ope...SwH!-983120367

Sağda göreceğiniz parça numarasıyla Opel yetkili servisten sipariş edebilirsiniz;
                  Part Number 95517765
                  Bu sitede fiyat görünmüyor, servisten teyit almak lazım. Opel aracılığıyla geleceği için kargo ücreti çıkmayacaktır.
                  Eğer alırsanız kapalı ve açılmamış kutu olarak istediğinizi belirtin, dünyanın parasını vereceksiniz Başka arabalara yükleme için kullanmasınlar.

Çok teşekkür ediyorum bilgi ve üşenmeden baktığınız için.
                  Servis ile iletişme geçtiğimde konu hakkında bende ne konuştuğuma dair detayları sizlerle paylaşacağım.

Tekrardan teşekkürler

Yorum

Gelişme var mı

Yorum

Tanıştık ama sanırım Cd hakkında bilgisi olan yok. Ankarada güncelleme yapabilen servis veya kişiler varmı. Veya türkiyede herhangi bir servis

Yorum

İşleniyor...
                      X