Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lastik secimim?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Lastik secimim?

Merhaba arkadaşlar
    aracima internet üzerinden Dunlop FM sport 800 lastik aldım bulunduğum şehirde tanesini 650-675 den aşağı bulamadım internetten 535 TL ye aldım yarın elime ulaşacak sökme takma balans vs içinde 100 TL verecem toplam..merak ettiğim tercihim sizce nasıl bilinen bir marka alayım ama Michelin Continental kadarda bütçe ayirmayayim diye böyle bir seçim yaptım..değerli görüşlerinizi bekliyorum..üretim tarihi 2019 olarak belirtildi eğer değilse iade edeyim mi?

Benim de sanırım artık değiştirme zamanım geldi. Yorumları takipteyim.

Şu linkteki yorumlara göre övülen bir lastik: http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Du...port-FM800.htm

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Sonuç olarak aldığınız lastik Dunlop , herhangi bir marka değil. İsim yapmış ve bilinen bir marka. Burada en önemli kriter tabiki ayırılacak bütçe olacaktır.
      Bence o fiyatlara güzel bir tercih olmuş , güle güle kullanın.

Yorum

Bu Dunlop eski Alman malı Dunlop değil bildiğim kadarıyla; Petlas'ın sahibi olan Abdulkadir Özcan AŞ tarafından isim hakları alınarak Türkiye'de üretiliyor diye biliyorum. Yine de belli bir kalitede olduğunu düşünüyorum, hayırlı olsun.

Bütçe dostu lastik olarak benim tercihim ve tavsiyem ise Sava.

Yorum

Toyo'yu da es geçmeyin.İnceleyin derim lastik alacaklara. Japonya ile ticaret anlaşmasından dolayı vergileri çok düşük olduğundan fiyat 500-550 bandında bugün için.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nurioner76 View Post
            Merhaba arkadaşlar
            aracima internet üzerinden Dunlop FM sport 800 lastik aldım bulunduğum şehirde tanesini 650-675 den aşağı bulamadım internetten 535 TL ye aldım yarın elime ulaşacak sökme takma balans vs içinde 100 TL verecem toplam..merak ettiğim tercihim sizce nasıl bilinen bir marka alayım ama Michelin Continental kadarda bütçe ayirmayayim diye böyle bir seçim yaptım..değerli görüşlerinizi bekliyorum..üretim tarihi 2019 olarak belirtildi eğer değilse iade edeyim mi?
            Aynı lastiği kullanıyorum. Kaliteli bir lastik, hiçbir sorun yaşamadım. Üretim 2018 de olsa sorun olmaz. Lastiğin raf ve araç üstünde toplam ömrü 10 sene.

Yorum

Gecen haftasonu 225 55 r17 continental premium contact 5 mo 2019 uretim tanesi 690 tl aldim 4 lastikte 200 tl indirim yapiyorlar premium contacta ne dersiniz kalitesi vs nasildir

Yorum

Teşekkürler arkadaşlar dunloplari aldım hepsi 2019/11 tarihli olarak geldi tanesi 535 den..150 TL de sök tak balans ve çelik sibop parası verdim..aşağı yukarı lastiklerin tanesi 570 e gelmiş oldu..genede bayiye göre lastik başı 120 TL kardayim..lastiklerden de şimdilik memnunum Allah utandırmasın..

Yorum

İşleniyor...
                X