Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç tercihi 2012 Cosmo mu 2013 Makyajlı Edition Elagance mi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç tercihi 2012 Cosmo mu 2013 Makyajlı Edition Elagance mi?

Fiyatlar ve kilometreler yaklaşık olarak denk. lakin şu donanım farkları konusunda cahilim biraz.
    Her ikiside dizel otomatik ve kilometreleri 120bin civarı

Gönlümde 2012 cosmo almak var, 2011 Cosmo manueli otomatik vites için satmıştım.
    hafızalı koltuk ve xenon yok bilgim dahilinde yardımcı olursanız sevinirim.

Edition Elegance muadillerine göre boş bir araba değil ama Cosmo'ya göre boş kalıyor tabiki. Açıkçası kendim alacak olsam kesinlikle Cosmo tercih ederdim.
    Arada birkaç yıl yada 40-50 bin km fark olmadıktan sonra Edition Elegance almaya gerek yok bence.

Hatta isterseniz 2013 Cosmo dizel otomatik var deyip şunu şuraya bırakıyım ihihi
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...19874772/detay
    InsigniaTEAM

Yorum

Ben makyajlı kasayı tercih ederim. 2 kasayı aktif olarak kullanıyorum, makyajlı çok farklı bir araç...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
        Edition Elegance muadillerine göre boş bir araba değil ama Cosmo'ya göre boş kalıyor tabiki. Açıkçası kendim alacak olsam kesinlikle Cosmo tercih ederdim.
        Arada birkaç yıl yada 40-50 bin km fark olmadıktan sonra Edition Elegance almaya gerek yok bence.

Hatta isterseniz 2013 Cosmo dizel otomatik var deyip şunu şuraya bırakıyım ihihi
        https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...19874772/detay
        Eski kasa olduğu için tercih etmedim, ilandaki araç için bütçem olsa tercihim farklı olurdu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
          Ben makyajlı kasayı tercih ederim. 2 kasayı aktif olarak kullanıyorum, makyajlı çok farklı bir araç...
          aynen öyle yaptım bende 2013 2.0CDTI cosmo yerine 2014 Edition Elagance aldım. ilk izlenimlerim benim 2011 cosmoda kullanmadığım çok özellik varmış

Yorum

Hayırlı olsun; bence iyi otomobil donanımdan daha önemli. Makyajlı kasa da benim gözümde daha iyi bir otomobil; ben haftanın bazı günlerinde makyajlıyı, bazı günlerinde makyajsızı kullanıyorum (yakıt durumu, günlük güzergah vb sebeplerle eşimle sürekli değişiyoruz); makyajsız kasa Opel ise, makyajlı kasa premium bir araç. Bu kadar net bir fark var.

Yorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın , doğru bir tercih yapmışsınız bencede.
              34HZD10

Yorum

İşleniyor...
              X