Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6T ecufast yazılım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia 1.6T ecufast yazılım

Aracımda ecufast st1 yazilim var. Şuan 200 hp felan sizce st2 yazılım nasıl olur. Lütfen bilgi sahibi kişilerden cevaplarini bekliyorum

Merak ettiğim bir konu, Piyasada yazılım adı altında araçlarımızda zaten mevcut olan overboostu permanent hale getirilme olayları ve akabında yazılım yaptık diye araçların teslim edilme durumu var.

Mini bilgi Overboost nedir?=Bazı otomobil üreticileri aşırı besleme kullanılan bazı motorlarda belirli viteslerde anlık overboosta izin veren yazılımlar gömüyorlar ecuya. 1,6t insigniada A16LET'de bu durum yanlış bilmiyorsam 3 ve 4 vites'de 5-10 saniye arası 180'den 205hp'ye 230Nm'den 270Nm'ye çıkıyor. Piyasadaki bazı yazlım firmalara ÇAKALLIK yapıp, overboost süresini permanent yapıyor.Yani daimi kılıyor.Bunu bilmeyen sürücümüz 3 ve 4 vitesdeki ataklığın devirsonuna kadar görünce seviniyor ve bedelini yazılım firmasına ödüyor.Ama yapılan bir harita yok ortada .

Yorum

Overboost Opel'in verisine göre sadece torku 260'a çıkarıyor.
      Bu olayı bilindik yazılımcılar yapmıyordur inşallah
      InsigniaTEAM

Yorum

Vestage den ses geliyor bildiginiz iyi bi turbocu varmi ACİLLL

Yorum

O yazılımıda silin aracınızdan bence motoru indirmeniz çok sürmez gibi
          Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

30000 km yazılımdı Audi A3 1.4 TFSI Sedan, 10.000km yazılımlı Scirocco kullandım. İkisi de DSG'ydi. Aldığım 1.6 Turbo Insignia'mı da 10.000km'dir yazılımlı kullanıyorum. İnsan gibi kullanırsanız birşey olmaz merak etmeyin.

Yazılım için de Maslak Oto Sanayiideki Remaps'i öneririm kesinlikle. Yaptıkları işin arkasında duruyorlar. Bir görüşmenizi öneririm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cikoleite View Post
              30000 km yazılımdı Audi A3 1.4 TFSI Sedan, 10.000km yazılımlı Scirocco kullandım. İkisi de DSG'ydi. Aldığım 1.6 Turbo Insignia'mı da 10.000km'dir yazılımlı kullanıyorum. İnsan gibi kullanırsanız birşey olmaz merak etmeyin.

Yazılım için de Maslak Oto Sanayiideki Remaps'i öneririm kesinlikle. Yaptıkları işin arkasında duruyorlar. Bir görüşmenizi öneririm
              Bu arada ek olsun. Ben de fiyat daha uygun olduğu için Ecufast Esenyurt'tan yazılımlattım aracımı. Aracı aldığımda mali durumumum daha iyi olsaydı Remaps'ten başka yere gitmezdim.

Yorum

dr ecu nasıl peki önerir misiniz? Opel grubuna yazılım atmaya pek yanaşmıyorlar
                2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Gittim yazilimi sildim beyler. Arac stock 160hp yalimla 165hp veriyodu. Para iadesi istedim

Yorum

En iyisini yapmışsınız
                    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cikoleite View Post
                      İnsan gibi kullanırsanız birşey olmaz merak etmeyin.
                      Maalesef oluyor. İsim vermeyim ama bir arkadaşımız şehirdışından geldi, yazılımı yaptırdı, dönüş yolunda kaldı.
                      sıkıntı yaşamamak için İbrahim'in yazdığı gibi 3-5 beygirlik birşey yapmak lazım
                      InsigniaTEAM

Yorum

Yakin cevremde 20 kisi yaptirdi motoru eline almayan kimse yoktu bisey olmaz demeyin 1.6turbo son gücünde ustu sorunlara yol aciyor
                        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                          Overboost Opel'in verisine göre sadece torku 260'a çıkarıyor.
                          Bu olayı bilindik yazılımcılar yapmıyordur inşallah
                          Bir iki isim duymustum ama gozlerimle gormedigim birsey oldugundan kimseyi tohmet altinda birakmak istemem.en iyisi yazilim sonucu ayni yol ayni sarrlarda 60
                          -160 100-200 akselerasyon sonuclarina bakmak

Yorum

2CR opel konusunda hususen tecrübelidir. Merakı olanlar , soru sormak isteyenler firmadan bilgi alabilirler.

Yorum

Yazılım yapalı 11.000km oldu, şuan 106.000 km'de bilginiz olsun. Ama söylediğim gibi , aracıma yazılım yaptım diye hayvan gibi kullanmıyorum.Normal kullanımım neyse hayatıma o şekilde devam ediyorum. ( Kaşınanlar dışında )

Yorum

İşleniyor...
                              X