Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eski kasadan Grand Sport'a geçen var mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

GS ile ilgili yorumlar ilginç bir şekilde çok değişken...

Yorum

Şimdi biraz da Şaman Ağabey'i dinlemenizi rica ediyorum.
      Bilenler bilir , her cins insignia (1,6 t/2,0 160/2,0 170 4x4 /2,0 220 4x4 /2,0 195 4x4)
      2009 yılından bu yana değişik sürelerde kullandım. Hepsini de çok sevdim, hiçbir bakımdan, hiçbir
      pişmanlığım olmadı.

Yeni kasa çıktığında 2,0 170 4X4 insigniam vardı, henüz 15 bin km yapmıştı, aracı satılık ettim, sonra
      pişman oldum ilanı kaldırdım. Bu arada Opel/Ekcan'a test araçları geldi, oldukça donanımlı bir modeldi,
      test ettim, beğendim. Ama içimde 'attan inip eşeğe mi biniyorum acaba' kaygısı vardı doğrusu.Çünkü çok
      kısa test etme şansı olmuştu, kararsızlığım bundandı.

Bir süre sonra GM Türkiye Çağrı Kardeşime test için bir araç tahsis etmiş, testle ilgili duygu, düşünce ve
      gözlemlerini paylaştı. O zaman GS almaya karar verdim, arabamı sattım düştüm bir GS peşine

Olacak ya büyük bir tesadüf eseri Çağrı Kardeşin test edip paylaştığı araba satışa çıktı ve ben aldım
      Premium Tasarım Paketli gırtlak dolusu bir Kara Şahin

Fazla uzatmayayım, araçlarımız çok güzeller, övgüyü her zaman için hak ederler. Ama yeni kasanın adı İnsignia
      kendisi değil, başka , bambaşka bir şey bu canavar
      Dokuz yıl içinde altıncı insigniamdı, talihsiz bir kaza sonucu maalesef pert oldu Henüz hevesimi bile alamamıştım

Şu anda insigniaların yedincisi, yeni kasanın ikincisi PTP beyaz bir şahinim var , henüz 7000 km , ama istediğim fiyatı
      veren çıkar da satarsam yerine bir exclusive alacağım kısmetse.

Bu araba üzerine daha da bir şey demem.

A kasa dolu araçları olan arkadaşlar için naçizane bir tavsiyem olacak, keşke dememek için
      alıştığınızdan azına razı olmayın, terk etmeyin, çünkü alıştığınız standardınız olur ve daha azına katlanamazsınız, burası kesin.

Yorum

Makyajlı kasanın içeri çok motor sesi aldığına eleştiri yapılmış ama buna katılmıyorum. Zira bu eleştiriyi ancak 2 tür kullanıcı yapar bence, birincisi E250'den aşağısına binmemiş bir sürücü ya da benzinli aracı olan bir sürücü. Son dönemde E250, Passat, SuperB gibi çok sayıda araca bindim Insignia aralarında içeri en az ses alan araçlardan biriydi.

Bir ara ben de aracımı satıp GS alayım dedim ama Cosmo kadar dolu olmayan araç için bile 2. elde 50-60 bin TL fazla vermem gerektiğini görünce vazgeçtim, anlamlı gelmedi. Tabii ki yeni kasa üst modeller Cosmo'dan daha iyi ancak fiyat/performans olarak yeni kasa dahil makyajlı kasadan daha iyisi kesinlikle yok. (GS Exlusive alamayınca en iyisi bindiğim araç oluyor tabii ihihi)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
          Şimdi biraz da Şaman Ağabey'i dinlemenizi rica ediyorum.
          Bilenler bilir , her cins insignia (1,6 t/2,0 160/2,0 170 4x4 /2,0 220 4x4 /2,0 195 4x4)
          2009 yılından bu yana değişik sürelerde kullandım. Hepsini de çok sevdim, hiçbir bakımdan, hiçbir
          pişmanlığım olmadı.

Yeni kasa çıktığında 2,0 170 4X4 insigniam vardı, henüz 15 bin km yapmıştı, aracı satılık ettim, sonra
          pişman oldum ilanı kaldırdım. Bu arada Opel/Ekcan'a test araçları geldi, oldukça donanımlı bir modeldi,
          test ettim, beğendim. Ama içimde 'attan inip eşeğe mi biniyorum acaba' kaygısı vardı doğrusu.Çünkü çok
          kısa test etme şansı olmuştu, kararsızlığım bundandı.

Bir süre sonra GM Türkiye Çağrı Kardeşime test için bir araç tahsis etmiş, testle ilgili duygu, düşünce ve
          gözlemlerini paylaştı. O zaman GS almaya karar verdim, arabamı sattım düştüm bir GS peşine

Olacak ya büyük bir tesadüf eseri Çağrı Kardeşin test edip paylaştığı araba satışa çıktı ve ben aldım
          Premium Tasarım Paketli gırtlak dolusu bir Kara Şahin

Fazla uzatmayayım, araçlarımız çok güzeller, övgüyü her zaman için hak ederler. Ama yeni kasanın adı İnsignia
          kendisi değil, başka , bambaşka bir şey bu canavar
          Dokuz yıl içinde altıncı insigniamdı, talihsiz bir kaza sonucu maalesef pert oldu Henüz hevesimi bile alamamıştım

Şu anda insigniaların yedincisi, yeni kasanın ikincisi PTP beyaz bir şahinim var , henüz 7000 km , ama istediğim fiyatı
          veren çıkar da satarsam yerine bir exclusive alacağım kısmetse.

Bu araba üzerine daha da bir şey demem.

A kasa dolu araçları olan arkadaşlar için naçizane bir tavsiyem olacak, keşke dememek için
          alıştığınızdan azına razı olmayın, terk etmeyin, çünkü alıştığınız standardınız olur ve daha azına katlanamazsınız, burası kesin.
          Merhaba. Şuanki aracınız sanırım Design ya da Enjoy donanımlı. Önceki çok dolu olan Excellence'da dediğiniz 'bunun sadece adı Insignia' sözünü nispeten boş donanımlı mevcut aracınız için de diyebiliyor musunuz yoksa bazı şeyler baki mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alkantra View Post

Merhaba. Şuanki aracınız sanırım Design ya da Enjoy donanımlı. Önceki çok dolu olan Excellence'da dediğiniz 'bunun sadece adı Insignia' sözünü nispeten boş donanımlı mevcut aracınız için de diyebiliyor musunuz yoksa bazı şeyler baki mi?
            Sorunuz cevabı aslında ilk mesajın içinde var, bu araba da pert olan ilk arabanın birebir aynı, Premium Tasarım Paketli , o siyahtı bu beyaz tek fark renk.

Yorum

İşleniyor...
            X