Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Youtube kanalım için içerik tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Youtube kanalım için içerik tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Cümleten selamlar...
    Yeni açmış olduğum Youtube kanalım için araçlarla alakalı Detailing konuları, 2. el araç test videoları (kullanılmış araçlar) ile ilgili bir kanal açtım fakat farklı konularla alakalı faydalı bilgiler de paylaşmak adına sizlerin bakış açısı ile neler eklenebilir?
    Araç testerinde örn;2015 model İnsignia 45.000 km de ne gibi sorunlar yaşandı trim sesi var mı bu güna kadar sorun çıkaran garantiden değişen vs parçalar oldu mu ? hangi kısımlarında ne gibi yıpranmalar oldu gibi sorularn cevaplarını bulmaya çalışıcam

Kanala Abone olup göz atmak isterseniz;
    https://www.youtube.com/channel/UCcF...H9MtmjQZwgg9qQ linkinden ulaşabilirsiniz..

Değerli tavsiyelerinize ihtiyacım olacak....

Şimdiden çok teşekkürler...
    1.6 CDTİ SPORT MOHANGAY KAHVE

Biz de forumda detailing paylaşımlarını bekliyoruz abi
    InsigniaTEAM

Yorum

Öncelikle hayırlı olsun .Çalışma alanı olarak taşıtları seçtiyseniz eğer:
      1. Araç test videoları ve programları nedenini bilmiyorum ama çok sıradanlaştı. Okumlu şeyler söylüyorlar tada nötr kalıyorlar. Ben şahsen sıfır araç testine karşı değilim ama 60000-70000km yapmış aracın geçmiş arızaları ve maliyetleri ile ilgili röportaj veya tamir vakım aşamalarını yayınlayabilirsiniz
      2. Aksesuar montajlarını detaylı anlatabilirsiniz. Özellikle evin önğnde kendi yapmak isteyenler için
      3. Lastik türü malzemelerin kullanıcı yorumlarını ve önceki kullandığı ile yenisini karşılaştıran kullanıcı yorumlarını
      4. Sanayide yapılan işlerin ibretlik hikayelerini yayınlayabilirsiniz.
      5. Tabi ki motorsikletleri unutmayın. Özellikle trafikte sıkça karşılaşılan 50-100-125-250 cc gibi çoğu kişinin kullandığı ütopik olmayan motorlara ağırlık vermeniz bence daha iyi olur. Bakım modifiye lastik aydınlatma vb konular güzel olur bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
        Biz de forumda detailing paylaşımlarını bekliyoruz abi
        forumda daha fazla vakit geçirmeye çalışıcam kardeşim çok boşladık haklısın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: balkes View Post
          Öncelikle hayırlı olsun .Çalışma alanı olarak taşıtları seçtiyseniz eğer:
          1. Araç test videoları ve programları nedenini bilmiyorum ama çok sıradanlaştı. Okumlu şeyler söylüyorlar tada nötr kalıyorlar. Ben şahsen sıfır araç testine karşı değilim ama 60000-70000km yapmış aracın geçmiş arızaları ve maliyetleri ile ilgili röportaj veya tamir vakım aşamalarını yayınlayabilirsiniz
          2. Aksesuar montajlarını detaylı anlatabilirsiniz. Özellikle evin önğnde kendi yapmak isteyenler için
          3. Lastik türü malzemelerin kullanıcı yorumlarını ve önceki kullandığı ile yenisini karşılaştıran kullanıcı yorumlarını
          4. Sanayide yapılan işlerin ibretlik hikayelerini yayınlayabilirsiniz.
          5. Tabi ki motorsikletleri unutmayın. Özellikle trafikte sıkça karşılaşılan 50-100-125-250 cc gibi çoğu kişinin kullandığı ütopik olmayan motorlara ağırlık vermeniz bence daha iyi olur. Bakım modifiye lastik aydınlatma vb konular güzel olur bence.

Konspet yazdığınız şeylere yakın olacak.Sıfır araç testleri var genelde bende değişiklik olsun ki 2. el araç alacak insanlar nelerle karşılaşabilir vb gibi konulara değinmeye çalışıcam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: harunozer59 View Post

forumda daha fazla vakit geçirmeye çalışıcam kardeşim çok boşladık haklısın
            detaylı anlatım ve fotoğraflı paylaşımlar da güzel olur abi
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

detaylı anlatım ve fotoğraflı paylaşımlar da güzel olur abi
              İlk deneme olarak kendi arabamı çektim bakalım yarın koymayı planlıyorum.Sizden de eleştiri olarak eksi yönlerim nelerdir bi göz atarsanız iyi olur

Yorum

Takipteyim
                F30 Sport+

Yorum

Şeffaf folyo kaplama hakkında bilgi verebilirsiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55 View Post
                    Takipteyim
                    İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post
                      Şeffaf folyo kaplama hakkında bilgi verebilirsiniz
                      Yakında bunun ile alakalı da video hazırlarım tamamdır..

Yorum

corolla hybrid çıkalı daha 1-2 gün olmasına rağmen inceleme videosu atmışsın çok güzel tutmuş abi güncel şeyleri takip etmek gerekiyor seninde gördüğün gibi tebrikler

Yorum

Hocam abone oldum bana da beklerim
                          https://www.youtube.com/channel/UCLo...VAxDh4MAwenV-Q

Yorum

İşleniyor...
                          X