Duyuru

Collapse
No announcement yet.

full+full insignia 1.6cdti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: afyigit View Post
    değerli arkadaşlar,
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Pazar günü aracı görmeye gittim ancak araç galeride yoktu, pazartesi gelecek dendi ama ben işten geç geldiğim için o saatte kapalı oluyor site. Neyse uzatmayayım,
    aklımda bir soru işareti daha oluştu,şöyle ki;
    üzerine yaklaşık 25-30 bin kadar bir ilave yaparak 1 yaş daha küçük ve aynı kasa araç almak

sizin düşünceleriniz neler?
    Herşeyde bir hayır vardır....Sıkmayın canınızı...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: afyigit View Post

Selçuk Bey, arabanızı satmaya niyetlenirseniz eğer, lütfen haberim olsun
      Aslında araç iyi duruyor ama hakikaten insan şüphelenmiyor değil. Benim aracım da aynı donanım geçen yıl epey arayıp beklemişti. 8000 km de aldım. Bayi sahibinin eşi kullanmış. Hatasız. Şu an 20 000 oldu. Allaha şükür hiç bir sıkıntı da yaşamadım. Bence bu araç da detaylı ekspertizle alınabilir. Arkadan bir hasarı var ama tabi meblağ nedir ona da bakmak lazım.
      Bence insignia donanım ne kadar zenginse o kadar keyif veren bir araç o yüzden bu şekilde donanımlı bir araç almanız hakikaten mantıklı. Tabi 20-30 bine değer mi o da var ama mesela o paraya yeni kasa enjoy paket almak yerine bu tarz full + full bir araç daha mantıklı ve keyifli olacaktır diye düşünüyorum.
      Herşeye rağmen hakkınızda hayırlısı olsun inşallah...
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

arkadan hasarlı mıymış araç ?
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

merhaba arkadaşlar,
          aracın bagajı değişmiş, sol arka çamurluk boyalıymış, sahibindende öyle yazıyor, 5664 den sorguladım 11000 tl hasar kaydı çıktı.
          detaylarını sorguluyorum.

değerli zamanınızı ayırıp düşüncelerinizi belirttiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

saygılar.
          Fatih.
          Son düzenleme: afyigit; 07.11.2018, 20:38.
          Saygılar.

2010 Astra Classic III 1.6lt 115hp Esentia
          2014 İnsignia 1.4 140hp Edition Elegance Still Paket

Yorum

Ön tamponda da işlem var gibi. Kaputla çizgisi düzgün değil. Yolcu tarafı ön park sensörü yok gibi.
            1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
            2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
            3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
            4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
            5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
            6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Aynısının 39.000de kazasız, opc bodykitli, necvox interface’li olanı forum üyemizden satılık düşünürseniz.
              ilan süresi bugün bitmiş. 135 yazmıştı ama konuşur anlaşırsınız
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhanc64 View Post
                Ön tamponda da işlem var gibi. Kaputla çizgisi düzgün değil. Yolcu tarafı ön park sensörü yok gibi.
                Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                Aynısının 39.000de kazasız, opc bodykitli, necvox interface’li olanı forum üyemizden satılık düşünürseniz.
                ilan süresi bugün bitmiş. 135 yazmıştı ama konuşur anlaşırsınız
                merhaba arkadaşlar, 3-4 gündür eğitim dolayısıyla il dışındaydım, ilginiz ve değerlendirmeleriniz için hepinize tekrar teşekkür ederim.

Oğuzhan arkadaşım, aldığım bilgiye göre ön kısımda herhangi bir oynama yokmuş, muş diyorum çünkü daha arabanın yanına gitmek nasip olmadı. ön park sensörü var ama fotoğrafta kirli durduğundan sanki problemliymiş gibi duruyor.

çağrı merhaba,
                o kadar fiyata giremem. ilgin için ayrıca teşekkür ederim.

aracın ruhsatını istedim. ayrıca 5664 den de sorguladım, yarın yetkili servisi arayacağım, şöyle bir ayrıntı yakaladım, araç 23.10.2015 de tescil edilmiş, 5664 de ise 24.10.2015 de kazaya karıştığı 11000 tl hasar kaydı görünüyor.1 günlük araç kaza yapmış, olabilir tabi ama biraz talihsiz bir durum olmuş. bununla ilgili yorumu olanlar varsa memnuniyetle okur ve değerlendiririm.

iyi akşamlar.
                Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                  Özel sipariş yazmış ama ilk çıktığında tüm bayilere gönderilen full donanım test arabalarından biri olma ihtimaline %80 veriyorum

yusuf_25 Yusuf abi aynısını yakın sayılacak bir zaman önce almıştı, fiyat hakkında fikir verebilir belki
                  Çağrı merhaba, dediğin doğru çıktı 24 saatlik test aracı.
                  Saygılar.

Yorum

arkadaşlar merhaba,
                    bugün servise gittim, aracın kendilerine gelen 24 saatlik test aracı olduğunu belirttiler, ilk test sürüşünde arkadan kaza almış, o etkiyle öndeki araca çarpmış, ön darbe demiri hasar almış,değiştirilmiş, arka bagaj kapağı ve arka sağ stop lambasının iç kısım bölge değiştirilmiş. fiyat olarak hala alınabilir düzeyde olduğunu belirttiler ama artık vazgeçtim araçtan. ilerde inşallah bu tip bir araç bulursam bir şeyler düşünürüz.

yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

saygılar.
                    Fatih.
                    Saygılar.

Yorum

Merhaba,

Fiyat neydi afyigit bey?
                      2015 1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo
                      Beyaz / Flexride / Çevre görüş 2 / Opel Eye / Stil Paket (19") / Deri Döşeme / Isıtmalı Koltuklar / BOSE Ses Sistemi / Sunroof / Adaptive Cruise Control

Yorum

118000 civarıydı sanırım, ama aracı canlı görünce direk vazgeçtim. çok hırpalanmış.
                        Saygılar.

Yorum

İşleniyor...
                        X