Duyuru

Collapse
No announcement yet.

full+full insignia 1.6cdti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• full+full insignia 1.6cdti

arkadaşlar merhaba,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8610728/detay/

bu aracı inceleyebilir misiniz?

istedikleri fiyatı hakeder mi? hayalimdeki arabayı burnumun dibinde buldum.

saygılar.
    Fatih.
    Saygılar.

2010 Astra Classic III 1.6lt 115hp Esentia
    2014 İnsignia 1.4 140hp Edition Elegance Still Paket

Özel sipariş yazmış ama ilk çıktığında tüm bayilere gönderilen full donanım test arabalarından biri olma ihtimaline %80 veriyorum

yusuf_25 Yusuf abi aynısını yakın sayılacak bir zaman önce almıştı, fiyat hakkında fikir verebilir belki
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
      Özel sipariş yazmış ama ilk çıktığında tüm bayilere gönderilen full donanım test arabalarından biri olma ihtimaline %80 veriyorum

yusuf_25 Yusuf abi aynısını yakın sayılacak bir zaman önce almıştı, fiyat hakkında fikir verebilir belki
      Çağrı teşekkürler, yani teşhir aracı demek istiyorsun, hırpalanmış mıdır acaba?

saygılar
      Fatih.
      Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: afyigit View Post

Çağrı teşekkürler, yani teşhir aracı demek istiyorsun, hırpalanmış mıdır acaba?

saygılar
        Fatih.
        Bunların 2 çeşidi var, bir 24 saat test sürüşü için gelenler birde bayiye test aracı olarak gelenler.

Bayi test arabalarının durumu bayiden bayiye değişiyor, mesela Odak'taki sadece test için kullanılmıştı 6000kmde satıldı, tek olumsuz yanı sürekli çok kısa mesafe kullanılıp stop edilmesi ama temiz arabaydı. Kimi bayilerde de test arabasını yöneticiler kullanıyor, onlar daha fazla yol yapmış oluyor.

24 saat test arabaları genelde biraz hırpalandı. Gerçek anlamda düzgün test yapmak için alanların yanında, beleş araba diye arabanın canını çıkaranda oluyordu, hatta donanımhaberde açık açık yazıyolardı

Arabayı canlı inceleyince muhtemelen durumu az buçuk belli eder.
        InsigniaTEAM

Yorum

yarın gidip bir bakmak istiyorum. nerelerine dikkat etmemi önerirsin?
          Saygılar.

Yorum

rutin şeyler, motor kaporta boya felan. benim bildiğim arabanın kronik bir sıkıntısı yok. temizlik/yıpranma/kilometre oranı arabayı canlı inceleyince fikir verir.
            InsigniaTEAM

Yorum

Temiz bir araç ise bence fiyati da uygun oldukca -ki daha az da olsa pazarlik payi vardir mutlaka.

Yorum

İşin içinde galeri olunca 2 kere düşünmek gerek, hele de fiyat uygunsa ki bence bu aracın fiyatı uygun.

Yorum

bu fiyat fazlaca uygun görünüyor bu donanım için. iyi incelemek gerek. iyice araştırın. ya galerici bilmiyor ya da karışık işler bekliyor sizi.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                    bu fiyat fazlaca uygun görünüyor bu donanım için. iyi incelemek gerek. iyice araştırın. ya galerici bilmiyor ya da karışık işler bekliyor sizi.
                    Galericinin piyasayı bilmediğini düşünmüyorum ancak yazılanları dışında şeyler çıkabilir araçta, bazen ilanda yazmayıp gidince söylüyorlar durumu.

Bir diğer ihtimal de ÖTV indirimi sebebiyle insanların sıfır araca yöneleceklerini bilerek elindeki aracı bir an önce paraya çevirmek istiyor olabilirler.

Sonuçta araç hem 2015 model hem de 53.000 KM'de , çok kelepir bir rakam da söylememiş ancak fiyat uygun...

Yorum

evet haklısınız ama söz konusu galerici olunca daha fazla dikkatli olmak lazım. emsal km ve donanımda diğer ilanlara bakınca neden galerici 5-10 bin düşüğe versin ki diyor insan. gidip görün mutlaka tabi. birde bej koltuklar ön taraflar oldukça kararmış. bunun içinde pazarlığınızı yapın. bakalım daha düşecek mi. flexili emsal araçların fiyatları arasında çok fark var çünkü. hayırlısı olsun şimdiden.
                      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

değerli arkadaşlar,
                        Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
                        Pazar günü aracı görmeye gittim ancak araç galeride yoktu, pazartesi gelecek dendi ama ben işten geç geldiğim için o saatte kapalı oluyor site. Neyse uzatmayayım,
                        aklımda bir soru işareti daha oluştu,şöyle ki;
                        üzerine yaklaşık 25-30 bin kadar bir ilave yaparak 1 yaş daha küçük ve aynı kasa araç almak

sizin düşünceleriniz neler?

Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                          evet haklısınız ama söz konusu galerici olunca daha fazla dikkatli olmak lazım. emsal km ve donanımda diğer ilanlara bakınca neden galerici 5-10 bin düşüğe versin ki diyor insan. gidip görün mutlaka tabi. birde bej koltuklar ön taraflar oldukça kararmış. bunun içinde pazarlığınızı yapın. bakalım daha düşecek mi. flexili emsal araçların fiyatları arasında çok fark var çünkü. hayırlısı olsun şimdiden.
                          Selçuk Bey, arabanızı satmaya niyetlenirseniz eğer, lütfen haberim olsun
                          Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: afyigit View Post
                            değerli arkadaşlar,
                            Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
                            Pazar günü aracı görmeye gittim ancak araç galeride yoktu, pazartesi gelecek dendi ama ben işten geç geldiğim için o saatte kapalı oluyor site. Neyse uzatmayayım,
                            aklımda bir soru işareti daha oluştu,şöyle ki;
                            üzerine yaklaşık 25-30 bin kadar bir ilave yaparak 1 yaş daha küçük ve aynı kasa araç almak

sizin düşünceleriniz neler?
                            Hocam 25-30 bin üstüne koydunuz mu bir yaş küçük aynı kasayı rahatlıkla alabileceğiniz gibi yeni kasa da alınabilir.
                            Ancak aynı özellikler olmayabilir...
                            Tabi yeni kasalarda cosmo elegance yerine başka terimler kullanmışlar. Hangisi hangisine denk geliyor daha öğrenemedim.
                            Kendi adıma söyleyeyim ilk değişim kararımda yeni kasa insignia ya geçmek.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Sıkmayın canınızı elbet içinize sinen bir araç bulacaksınız.

Tabi şimdi belki yanlış bulanlar olacaktır ama yeni kasa oldukça güzel ve beni etkileyen bir araba ( berbat dış arka tasarımı hariç) ama excellence full olanı. gerçekten premium algısı veriyor içine girince. lakin boş yeni kasaya bineceğime full 2015-2016 alırım tadını çıkarırım.

Yorum

İşleniyor...
                              X