Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport kullanıcıları buraya

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

İlana çok güldüm. Bir sürü araba sayıp sonra da "Maybe fits more..." yazmış haha

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Disebek View Post

Yenisinin etrafında plastik çerçeve var gibi duruyor ve muhtemelen uymayacak söküp bakmak gerekiyor ve sökmesi de zahmetli gibi geldi bana. Kaputun içinde derinlerde kalıyor ve el pek rahat girmiyor. Farklı sitelerde insignia a nın püskürtme uçlarını vektralara falan uygulandığını görmüştüm ancak grand sport için bir uygulama bulamadım.
      Ben de baktım dediğiniz gibi grandsportta çok farklı, eskiler olmaz. Grandsportta özel bir püskürtme ucu çıkartırlarsa anca...

Yorum

Merhabalar. 2017 model Excellence Navi 900 AGR koktuk kış paketi aracimla aranizdayim.
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sabo View Post
          Merhabalar. 2017 model Excellence Navi 900 AGR koktuk kış paketi aracimla aranizdayim.
          kazasız belasız
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sabo View Post
            Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

merhaba...2017 excellence... araçta quick heat var mı varsa nasıl çalıştırıyoruz, bilgisi olan varsa bilgilendirebillirseniz sevinirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trpnm View Post
                merhaba...2017 excellence... araçta quick heat var mı varsa nasıl çalıştırıyoruz, bilgisi olan varsa bilgilendirebillirseniz sevinirim.
                Merhaba, tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz.
                Isıtmayı havalandırma anlamında mı istiyorsunuz yoksa motorun ısıtması mı, BMW Mercedesdeki gibi?
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                  Bir cok yeni uyede var onlarida gormek istiyoruz burada

Geldik ????

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Denizbeyy View Post

Geldik ????
                    Hoşgeldiniz Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Merhabalar, 2018 model 1.6 dizel otomatik kozmik gri excellence kış paketi ve sunroof paketi olmak üzere aranıza katıldım

Yorum

Merhabalar, 2016 insignia satıp tekrar 2019 model 1.6 dizel otomatik beyaz excellence kış paketi deri koltuk ve sunroof paketi olmak üzere aranızdayim tekrdan.
                        ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Tekrar hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                            Tekrar hoşgeldiniz
                            hoş bulduk abi

** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

2018 excellence dizel otomatik aracımla aranıza katıldım.
                              İlave olarak sadece kış paketi var dedi arkadaş, sanırım doğru.

Bu arada bir şey danışsam,
                              Sürücü koltuğunu yukarı aşağı indiren tuş takımı yerinden çıkmış, bastıkça içeri kaçıyor, var mı daha önceden başına gelen?

Yorum

Çağrı Kardeş, benim künyemi değiştirir misin
                                2018 GS exclusive ve kolay erişilmeyecek bir rekor olan 8.nci insignia olarak
                                kayıtlara geçsin lütfenihihi

Yorum

İşleniyor...
                                X