Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 170 sidi yazılım ??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: ahmeetfuraat View Post

Rica ederim
    Sizin aracı dün insigniateamın buluşmasında videodan izledim, 210 beygir gibi gitmiyor geldi bana ??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
      2CR'ye ben de gıcığım, Serhat adındaki arkadaşa bir eposta gönderdim, bir şey sordum. (Üstelik de ücreti karşılığında yapılacak bir iş) Bir cevap bile dönmedi, böyle tiplere sinir oluyorum, biraz adları duyulunca kendilerini bir halt zannediyorlar. İnsan olan insan hiç olmazsa kısacık bir cevap döner; tık yok. Bedava yapsa gidip yaptırmam.
      Ben insta dm den görüştüm , baya konuştuk numarasını da verdi , bence görmemiştr büyük ihtimalle yoksa cevap yazıyor hemen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BlackMehmet View Post

Sizin aracı dün insigniateamın buluşmasında videodan izledim, 210 beygir gibi gitmiyor geldi bana ??
        Hangi video?
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Hangi video?
          Muharrem abinin aracıyla roll atılırken olan video abi

Yorum

Muharrem abinin aracıyla roll atılırken olan video abi
            Ben görmedim onu ya smg05 at bakıyım videoyu
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmeetfuraat View Post

2cr de yaptırdım.Fiyat olarak indirim süresi vardı ondan faydalandım 520 ye geldi.Ama şuanki fiyatlar farklı.
              valla çok iyi fiyat almışsınız 1-2ay önce 1.6turbo(180hp) aracım için bilgi ve fiyat aldığımda ecu sökülerek programlandığı ve 1400tl maliyeti olduğunu söyledi açıkcası fiyatı çok geldi bana sizin gibi indirime denk gelseydim araştırıp yaptırmayı düşünürüm

Yorum

Ben yaptırdım gayette memnunum.Araba çok keyif vermeye başladı.170 ten 205 bg oldu.TR standartlarındaki benzinden dolayı 200 alırsın dedi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nedim View Post
                  Ben yaptırdım gayette memnunum.Araba çok keyif vermeye başladı.170 ten 205 bg oldu.TR standartlarındaki benzinden dolayı 200 alırsın dedi.
                  Araçta nasıl değişimler oldu? Performans elbette artmıştır, başka bir fark oldu mu? Alt devirler mi güçlendi, üst devirler mi? (Normalde SIDI dizeller gibi alt devirleri çok güçlü, üst devirleri cansız bir motor)

Yorum

BU araca yazılım yaptırmaya değer mi Turboya çok fazla yük bindiği söyleniyor ? Bende bir türlü karar veremedim
                    2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

2 cr demi yaptırdınız ?? Remaps yaptıran oldu mu ??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Araçta nasıl değişimler oldu? Performans elbette artmıştır, başka bir fark oldu mu? Alt devirler mi güçlendi, üst devirler mi? (Normalde SIDI dizeller gibi alt devirleri çok güçlü, üst devirleri cansız bir motor)
                        Üst devirler cansız demek doğru olmaz ama alt devirlere özellikle 4 bin devirde verdiği güce göre cansız demek daha doğru olur galiba

Yorum

0-100 ya da 100-200 sürelerini ölçtünüz mü ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Ben görmedim onu ya smg05 at bakıyım videoyu
                            İzledin mi abi videoyu sence 2cr mi yoksa remaps mı , bana 2 cr özellikle serhat abi daha samimi geldi, o yüzden onlara yaptırmayı düşünüyorum, yaklaşık 30 tanr 1.6 sidiye yaptık dedi de kobay aracı olmak istemiyorum açıkçası

Yorum

Arkadaşlar şu bir gerçek arac yapılan yazılım her zaman araca extra bir güç verir ama şu unutulmalı yapılan yazılımın çok iyi optimize edilmesi lazım aracın donanım limitlerini aşan ayarlar yapılmaması lazım örneğin 1.6t 180 hp likleri 210 hp den yukarı yaptınmı 4. silindir gümlüyor belli bir süre sonra demem o ki aracı iyi bilen ve optimizasyonu iyi olan bir yazılım extra güç için yapılabilir

şu da bir gerçektirki aracınız da ekipmanlar olması gerekenden daha fazla çalışacağı için motor ömründe hafif azalmalar olacaktır örnek 100.000 km de bir motrun ömrü ise bu 90.000 km lere ydüşebilir bu rakamlar tamamen bilgi için yazdım örnek olsun diye

keyifli sürüşler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Üst devirler cansız demek doğru olmaz ama alt devirlere özellikle 4 bin devirde verdiği güce göre cansız demek daha doğru olur galiba
                                Üst devirleri kağıt üstündeki bg gücüne ve alt devirlerdeki çekişine göre cansız.

Yorum

İşleniyor...
                                X