Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bagaj açma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Bunu araç konsolunun sol altındaki "OBD girişine" takıyorsunuz.

Şu işlevleri gerçekleştiriyor :

Anahtardan kilitleme tuşuna bastığınızda tüm açık camlar ve sunroof da otomatik kapatılıyor.
    Kilit açma tuşuna peş peşe 3 kez basınca bagaj kapağı açılıyor. (Anahtar takılı olmalı)
    Kapılar açıldığında dörtlü flaşörler bir kaç saniye çalışıyor. (Çevredeki araçları uyarmak için)

Makyajlı kasada bagaj açma çalışmıyormuş, ben makyajı aracıma takıp denemedim.

Ben satışını yapmıyorum, yukarıdaki linkten satın aldım ve kullanıyorum.

Yorum

makyajlı kasada bagaj açma çalışmıyor. diğer tüm işlevler başarılı.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Bunu araç konsolunun sol altındaki "OBD girişine" takıyorsunuz.

Şu işlevleri gerçekleştiriyor :

Anahtardan kilitleme tuşuna bastığınızda tüm açık camlar ve sunroof da otomatik kapatılıyor.
        Kilit açma tuşuna peş peşe 3 kez basınca bagaj kapağı açılıyor. (Anahtar takılı olmalı)
        Kapılar açıldığında dörtlü flaşörler bir kaç saniye çalışıyor. (Çevredeki araçları uyarmak için)

Makyajlı kasada bagaj açma çalışmıyormuş, ben makyajı aracıma takıp denemedim.

Ben satışını yapmıyorum, yukarıdaki linkten satın aldım ve kullanıyorum.
        Hocam zaten kapıları kilitleme tuşuna basınca camları ve aynayı katlıyor .

sadece aracın içinden bagajı açmak için başka yöntem yok mu ?

Yorum

Aracın içindeyken kumandanın bagaj açma tuşuna basmak bana zor gelmiyor. Tek sağlam çözüm bu bence.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

modül bir ara bize geldi ama hiç satmadım açıkçası, talep olacağını da düşünmüyordum (aynısı mı bilmiyorum)
            şöyle bir video çekmiştim;

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

Hocam zaten kapıları kilitleme tuşuna basınca camları ve aynayı katlıyor .

sadece aracın içinden bagajı açmak için başka yöntem yok mu ?
              Bunu forumda bilmeyen yoktur merak etmeyin; ancak camları ve sunroof'u kapatmak için kumandadaki tuşa uzun bir süre basılı tutmak gerekiyor ve yarıda kesilirse camlar yarı kapanmış oluyor. Bizim makyajsız kasa araçta anahtarlar zaten zar zor çalışıyor; bir de 3-4 sn basılı tutmak işkence oluyor; hem de başında beklemek gerekiyor. Bu alet sayesinde camlar kumandadan tek dokunuşla tam olarak kapatılıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
                Aracın içindeyken kumandanın bagaj açma tuşuna basmak bana zor gelmiyor. Tek sağlam çözüm bu bence.
                Araç çalışırken anahtardan açabiliyor musunuz bagajı?

Yorum

tabii ki anahtara basınca kapılar açılıyor ama neden bu obd yi istedim şahsım adına şöyle bahsedeyim,

anahtara uzun süre basılı tutmak bana pratik gelmiyor.
                  kapatma tuşuna basınca sunroof dahil kapatıyor.
                  ayrıca otomatik kilitlemeyi aktif yapıyorum. aracın içindeyseniz kitlemez aracı stop dahi etseniz. inince işlem tamamdır. tüm camları sunroofu kapatması güzel. aklın kalmaz geride
                  camlar açık kalsada örneğin yağışlı havalarda. araç kitler kendini camlar da sunroofta kapanır.

diğer artısı, aracın kapılarını açınca dörtlüler yanıyor.
                  p konumundan d ye alınca dörtlüler yanıyor. ya da d konumundan p ye alınca da vitesi dörtlüler yanıyor.

negatif yanı;

-bagaj açma yok
                  -keşke aynalarıda katlasaydı. aynaları yine ya anahtardan ya da içeriden kapatıyoruz.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Merhabalar ben de yeni bir 2010 insignia aldim bu ODB den taktirmak istiyorum ancak verilen linkler calismiyor. nereden bulabilirim selamlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceminsignia View Post
                      Merhabalar ben de yeni bir 2010 insignia aldim bu ODB den taktirmak istiyorum ancak verilen linkler calismiyor. nereden bulabilirim selamlar.
                      Aracınızda alarm var mı?
                      @Murat
                      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
                      X