Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Alacağım. Fikir Alış Verişi !

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Merhaba;
    Araç Tescil belgesinde " INSIGNIA 4 DR SPR 16LET M6 " olarak geçiyor.

http://www.muglabilisim.net/resim/20170824_143958.jpg
    http://www.muglabilisim.net/resim/20170824_144010.jpg
    http://www.muglabilisim.net/resim/20170824_144030.jpg
    2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
    Flexride
    Parkgo
    Adaptive Cruze Control

Yorum

Bu araba cosmo değil, edition
      Keşke şu fotoğrafları arabayı almadan önce paylaşıp sorsaydınız

Yorum

Hımmm. Oldumu şimdi bence oldu iyide oldu. Çok fazla takılmamak lazım artık sanırım. Cosmo ile arada yanılmıyorsam afl far ve navi özelliklerinde farklılık var sanırım. Her ikiside bir şekilde giderilebilir diye düşünüyorum. Araç motor durumu sanırım şu andaki sancımı bi nebze azaltabilir.
        Flexride
        Parkgo
        Adaptive Cruze Control

Yorum

Bu durumda yapabileceğim birşey var mı?
          Flexride
          Parkgo
          Adaptive Cruze Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: basoglanh View Post
            Çok fazla takılmamak lazım artık sanırım. Cosmo ile arada yanılmıyorsam afl far ve navi özelliklerinde farklılık var sanırım. Her ikisi de bir şekilde giderilebilir diye düşünüyorum. Araç motor durumu sanırım şu andaki sancımı bi nebze azaltabilir.
            AFL , Flex-ride gibi 'olmazsa olmaz' donanımlardandır. Sırf AFL için insignia alanlar biliyoruz.
            Flex-ride gibi AFL de sonradan yapılamıyor maalesef. Özel üretim mercekli far olabiliyor, ama AFL
            çalışmıyor. Trabzon'da bir arkadaşta var, arabasını sattı, farları ve daha birkaç şeyi satılık yaptı, isterseniz
            aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

http://www.insigniateam.com/forum/il...far-hediyeleri

Yorum

Guddüsü Bey'in aracına baktınız mıydı?

Yorum

Polatlıdaki Guddusü beyefendinin aracına baktım. Aynı zamanda 3 tane daha favorimde olan ilanlardan baktım. Istanbul Kocaeli ve Ankara olmak üzere 7 tane araca baktım. Guddüsü beyin aracından önce aldığım araca baktım birkaç farklı yolda kullandım ve Guddüsü beyin yanına öyle gittim. Ama kullandigim 7 aracin hiçbirinde aldığım araçtaki performansı yakalayamadım. Opc denilen siyah araçta çizikler mevcut olmakla birlikte parke yollarda araç çok fazla ses yapıyor ve ön alt takımda sallanma mevcuttu. Aracı Guddüsü bey borç karşılığı mütahhitten almış çok hor kullanılmış bir araç olduğu belliydi. Sport tusunun çalışıp çalışmadığı konusunda bile kararsız kaldım malesef.
                Afl far olayı tartışılmaz çünkü astramda mevcut daha hiç uzun kısa yaptığımı hatırlamam herseyini kendisi ayarlıyor.
                Ben yanlış bilgi sahibi oldum sanırım. Flex-ride şasenin sadece cosmoda olduğu gibi bir hurafe kalmış olabilir mi aklımda.
                Flexride
                Parkgo
                Adaptive Cruze Control

Yorum

Cosmo'da flex-ride , navigasyon, açılır tavan, recaro veya normal tam deri koltuk
                  'opsiyonel' donanım , AFL ise standart donanım oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                    Bu araba cosmo değil, edition
                    Keşke şu fotoğrafları arabayı almadan önce paylaşıp sorsaydınız
                    Şaman TÜRKSOY bey,
                    2009 yılında 1.6 T Sport modeli çıkıyordu. Cosmolar farkı. Flex-ride standart , koltuklar kumaş record ve jantlarıda resimlerdeki gibi oluyor. Eksi yanı AFL far olmuyor. 2009 dan sonra bildiğim kadarıyla 1.6 T Sportları çıkarmadı.
                    basoglanh aracın iç fotoğraflarınıda paylaşırsa, araç iç kaplamasının Piano Black veya ahşap desenli olduğunu görürüz.
                    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Mehmet Kardeş, ben biliyorum da Hüseyin Bey'in ilk mesajına bakarsanız yalnız ' sport ' değil
                      'cosmo sport' yazdığını görürsünüz, cosmoda AFL her zaman standart donanım olmuştur. Beni
                      şüphelendiren de bu oldu zaten Cosmo olup da AFL yok denilince hatlar karıştı.

Yorum

Merhaba;
                        Aracın içerisi piano black şu an kullandığım 2015 Astra K Excellence ile aynı kaplamaya sahip. Recore koltuk mevcut. Şaman TÜRKSOY beyin dediğindeki afl far olayı haricinde herşeyi aynı. Jantlar 19". mehmet_5260 araç yanımda değil şu anda. Resimleri elimde yok iç kısmın. Ama dediğiniz gibi piano black kaplama var.
                        Flexride
                        Parkgo
                        Adaptive Cruze Control

Yorum

Şaman TÜRKSOY bey aracı yetkili servisten tekrar sorgulattık. Cosmo Yazmıyor ama edition da yazmıyor.
                          Flexride
                          Parkgo
                          Adaptive Cruze Control

Yorum

İlginç bir araçmış. Hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: basoglanh View Post
                              Şaman TÜRKSOY bey aracı yetkili servisten tekrar sorgulattık. Cosmo Yazmıyor ama edition da yazmıyor.
                              Hüseyin Bey, ben aracın dışından edition dedim, içini görmedim,
                              hayırlı olsun, güle güle kullanın, ne yazarsa yazsın boşverin

Yorum

Şaman TÜRKSOY bey dışta edition ile cosmo arasındaki görünen fark nedir? Bilmediğim için soruyorum. Jantlar mı sadece. Eğer öyle ise cosmoda olsa bu jantı tercih ederdim diye düşünüyorum. Yada
                                Flexride
                                Parkgo
                                Adaptive Cruze Control

Yorum

İşleniyor...
                                X