Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satınalma ve Fiyat takibi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Satınalma ve Fiyat takibi

Bir de Çağrı şunu hatırlatmakta yarar var.
    Bir Markanın en üst segmentteki aracını almak başka.
    Bir de başka bir markanın alt segmentteki aracını almak başka. Hele hele en alttaki segment diğerinden daha da pahalıysa.
    Kaldı ki artık araçları bir sürü ülke başarı ile üretiyor. Yani Mexicadan tutun da Hindistana kadar. Yani Premium denilen araçların elinde insalara kişisel tatminden çok fazla bişey sunmamaya başladılar diğer araçlara göre. Öyle bulunmaz hint kumaşı veya bulunmaz arge çalışmalarına sahip değiller eskisi gibi. Mesela BMW nin son zamanlardaki en çok vurguladığı özellik insanlara "Keyf" sundukları ile igili. Sanki diğer araçlar bunu sunmuyormuş gibi Yani gaza gelen rahatlıyor Ama aklı fikri olan sorguluyor -Ben neye para veriyorum diye!!!! alala Çin sayesinde herkes marjları düşürdü. Kendine çeki düzen verdi. Mesela satabilmek için BMW 1 serisini üretti. Mercedes A clası ve B clası sundu. V.S. V.S Onun için kişisel olarak sizi tatmin eden arabayı almanız sizi rahatlatacak. Ancak hem kişisel tatmin açısından hem de mantıken size uygun olan araç en güzelidir en keyif vericidir. Yani Opel Insignia. Mümkünse en donanımlısı nokta.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

316i 116i falan alınmaz arabalar yazık günah o paralara 70k küsürlere ne arabalar var ya bi marka içinde trafikte sağ seritten gitmem yani hee 320d falan olur onun bosuna binerim ama 316 ya binmem. (simdi 316 falan alıyormusum nezaman büyük konussam basıma gelir ama

Yorum

35.000€ gibi bir miktarın 316i için çok olduğuna bende katılıyorum dikkat edersen ben 2.elden bahsetmiştim 45.000tl gibi bir miktara 40.000km de full donanımlı bir 316i den bahsediyorum. piyasayı biliyorsan bu rakam gayet mantıklı olduğunu görüceksin. Donanım konusuna gelince ise insignia cosmonun sunduğu donanım premınum pakette bile yok bunun için baz modelinin 34.000€ olan bir araçta fiyatın yaklaşık 50.000€ euro gibi bir rakamla ancak denk düşebileceğini görebiliriz buda gerçekten çok saçma olur bir 316i için. yani özetle anlatmak istediğim 50.000tl civarında ve altında bir araç arayanlar için 316 preminum 2.elde iyi bir olanak olur. sıfırda ise 318d veya 320i, 320d insignia cosmo alternatifleri.....
        [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

abicim bana aradaki 7 farkı gösterirmisin ihihi

kaldı ki araç birde 2006 model.
          316i ile premium kelimesini ben aynı cümleye yakıştıramıyorum

o paraya e46 320i alırım, hem sıfır Opel'mi 2.el BMW'mi çelişkisinde kalmam, hemde gaza basınca BMW'ye bindiğini hatırlatır ihihi
          donanımın lafını bile etmeye gerek yok, 2007 model 320d sahibi arkadaş donanım olarak hız sabitleyici dedi, başka birşey yok ihihi 2.el 70.000 TL'ye alınmış bir araç.
          yani kısaca 316i "BMW bu, premium iyidir" gazıyla alınabilecek bir araç, başka esprisi yok.
          InsigniaTEAM

Yorum

2007 model 320d nin en donanımlısını 70.00tl ye heryerde bulabilirsin onu alan arkadaş pek ilgilenmemiş anlaşılan.

E46 bambaşka bi olay E90 bambaşka bir olay
            ben 3 sene kullandım E46 318i 2000cc hiç alakaları yok
            [center][center]      

Yorum

bu 2 resmin kıyaslanması kadar abes bi olayda olamaz bu arada
              [center][center]      

Yorum

fotoları esprisine koydum, ama gerçekten de sanki Clio daha dolu gibi duruyor ihihi
                BMW'nin donanım listesinin yarısı süsleme zaten, biraz araştırınca birşey bulunmuyor.
                neyse alan alsın, her aracın bir alıcısı vardır
                kimine göre de Insignia 80-90.000'i haketmez
                *arkadaşım arabalarla gayet ilgilidir
                InsigniaTEAM

Yorum

Neyse arkadşalar farkında iseniz BMW ile kıyaslıyoruz )) genelde. Çünkü Insignia'da sport bir tasrım var
                  Yani Opel başarılı bir iş yapmış Rakip olarak kendimizi erişilmezleri gördüğümüze göre )
                  Ben daha da keyif alıyorum. Daha da yaptığım seçimin değerini anlıyorum
                  Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

kısacası BMW nin adı var insignia nın tadı var diyoruz
                    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

316i ile tüketim hemen hemen aynı olur..
                      40.000 km de 2006 model vardo bi tanıdığımda 50.000 e kadar verecekti arabayı..
                      bana""basıyorum basıyorum sonra arkamdan bi opel vectra gelip basıp geçiyor yanından"" demişti..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

arabanın hiç gitmediği doğru. tanıdığınız sattı aracını galiba 1 günde satıldı araç
                        [center][center]      

Yorum

satmış olmalı takip etmedim..
                          hatta bana satmaya çalışıyordu

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

316i kullanıp köpek gıbı yanlayan arkadasım vardı

Yorum

İşleniyor...