Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DİZEL INSIGNIACILAR

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DİZEL INSIGNIACILAR

selam,
    dizel insigniacı arkadaşlar. ben de 2.0 cdti 160ps cosmo active select +dvd800 var. 4 gün öce aldım. biraz motor sesi fazla gibi. bu konuda herhangi bir işlem yaptıran, yalıtım yaptıran veya fikir paylaşmak isteyenler lütfen yazın.
    şimdiden teşekkürler..
    2.0 cdti 160ps + RaceChip (204ps) + cosmo + DVD 800 + active select + carbon siyah / 34 MNM 15

Ynt: DİZEL INSIGNIACILAR

Hoş geldiniz ;

Aracınız hayırlı ve uğurlu olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

aracınız hayırlı olsun bende sizin araçın test sürüşüne çıkmıştım ses gerçekten yeni nesil bi araç için fazla motora bor koymanızı tavsiye ederim. özellikle dizellerde sesi belirgin şekilde azaltıyor
      F30 Sport+

Yorum

Gökhan kardeşim peki bu boru 1.6T ler için tavsiye ediyolar mı. Ben eski aracıma koymuştum gayet iyiydi memnundum. Ama buna cesaret edemiyorum. Hani turbo falan olunca. Zira bi arkadaşım boru koyunca motorun biyerlerini tıkamıştı da 1.5- 2 milyara ancak toparlamışlardı.
        Acaba bi bilginiz var mı bu konuda?
        Saygılar...
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

güle güle kullanın aracınızı...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
            Gökhan kardeşim peki bu boru 1.6T ler için tavsiye ediyolar mı. Ben eski aracıma koymuştum gayet iyiydi memnundum. Ama buna cesaret edemiyorum. Hani turbo falan olunca. Zira bi arkadaşım boru koyunca motorun biyerlerini tıkamıştı da 1.5- 2 milyara ancak toparlamışlardı.
            Acaba bi bilginiz var mı bu konuda?
            Saygılar...
            Yetkili servis koyuyor abi 1.6 t içinde.. o arkadaşınızın arabasında muhtemelen farklı bir arıza vardır boru koyduğu zamana denk gelmiştir diye düşünüyorum.. ben bundan önceki her iki aracımda da kullanmıştım çok memnun kalmıştım bu arabamında bakım zamanı gelince bunada tereddüt etmeden koyacağım
            F30 Sport+

Yorum

Bor doğru uygulandığında güzel ama yeni motorlarda kullanmak bence biraz soru işareti bilinç siz bor kullanımı yapmayalım

Yorum

bor un ne getirisi var???

Yorum

Bir ara Televizyonlarda çok reklamı çıkardı PowerUp vs.. ürünler işte o ürünlerin Bor versiyonu sürtünme esnasında bor parçacıkları devreye giriyor ve motorun aşınmasını önlüyor deniliyor ama genellikle motor ömrü bitmek üzere olan araçlarda kullanıyorlar satarken motor daha sessiz ve randımanlı çalışıyor ve alan kişiye olan oluyor maddenin özelliğ kaybolunca tekrar gürültülü ve sorunlu motorla baş başa kalıyorsunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    Bir ara Televizyonlarda çok reklamı çıkardı PowerUp vs.. ürünler işte o ürünlerin Bor versiyonu sürtünme esnasında bor parçacıkları devreye giriyor ve motorun aşınmasını önlüyor deniliyor ama genellikle motor ömrü bitmek üzere olan araçlarda kullanıyorlar satarken motor daha sessiz ve randımanlı çalışıyor ve alan kişiye olan oluyor maddenin özelliğ kaybolunca tekrar gürültülü ve sorunlu motorla baş başa kalıyorsunuz.
                    Teşekkür ederim FacomX, o zaman bizim kullanmamızı gerektirecek bir durum yok anladığım kadarıyla

Yorum

Dizel için yalıtım malzemeleri var, motor ve yol sesini bayaa kesiyo, ondan uygulatabilirsiniz.

Bu arad merak ettim dizelin ortalam yakıt tüketimi nedir?

Yorum

aynı araç bizde var fakat ses bana çok fazla gelmedi dışarıda fazla fakat içeride fazla gelmiyor

Yorum

İşleniyor...
                        X